Jedinečná výzva o přežití je zde - jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show - Survivor Česko & Slovensko. (TV Nova)

honajz

Na to se kupodivu nedalo koukat ani kvůli těm holkám, které mi přišly buď moc umělé, nebo hloupé, případně neuvěřitelně ubulené. Vlastně mi nakonec bylo líto, že Pazderková vypadla tak brzy, ta její namyšlená arogance tomu aspoň dodávala cosi přirozeného. Jinak mi přišlo, že než o nějaké přežití šlo spíše o takovou dovču s kokosy jako hlavním chodem, sem tam nějaký večírek, KFC, Punčochář, zas tak zle se tam neměli. Za něco stály některé soutěže, ale jinak koukáním ráno na zastávce na partičku puberťáků před cestou do školy asi budu mít podobný zážitek jako ze sledováni tohoto. ()

L_A_D_A_S

Byl jsem v hostelech, kde byly horší podmínky než v téhle parodii na Survivor. Podložky na spaní, pláštěnky, příbor, jídlo na každý den, a při teplotě 36,9 jdeš na hotel se na tři dny vyležet, jiná náročnost úkolů pro ženy a jiná pro muže (k čemu je pak taktika??), každý díl má snad sto hodin, fakt nemam slov. Jen Češi a Slováci dokážou takhle zničit skvělou licenci. PS: Cast není tak špatný, věřím, že americká produkce by z toho dokázala udělat koukatelnou reality show ale tohle fakt ne. ()

marhoul odpad!

Napětí jako u A-Z kvízu. Sebranka vůbec či méně snesitelných osob, však pro přežití nadupaných, zocelených a bystrých, asi jako mončičáci z roku 1985. Souhrnné IQ tvůrců a účinkujících je jedinou děsivou veličinou v tomto bizáru, vyšší je jen počet kérek. Evidentně točeno pro všeobecný hate, čili směle do toho. Labilního šampóna už v jeho prospěch vyřešili všichni chápající, s Elizavetou včele, na instáči, to jsou ty nové trendy posouvání slabosti, rozcapenosti a omezenosti směrem k povinné novodobé normě, ba k piedestalu, což my staří, zocelení výchovou dětí, letitým manželstvím, významnou částí života prožitého za železnou oponou na párcích (z masného odpadu a plonkovní mouky), bez citrusů a možnosti cestovat či se v cizině vzdělávat, nebo cepovaní samotným životem v černé Ostravě, zpravidla míváme spokojeně v paži, jelikož se při zběžném sledování aktuálních trendů oprávněně obáváme zániku národa do konce tohoto století z důvodu nikoli LGBT, nýbrž absence testosteronu u mužů, estrogenu u žen plus manuálních i mentálních schopností progresívní mládeže. Žádný bordel v oceánech, pojdeme na tohle.  Pořad je přiblblá taškařice, ok, takových věcí už vzniklo, vypnout to jde vždycky, ovšem s ohledem na téma, tohle musí převelice bavit třeba chlapy, kteří mají za sebou speciální výcvik kupříkladu v Panamě, kde se v rámci služby v cizinecké legii zocelovali pro vyslýchání v zajetí, nebo pro přežití s nožem v kapse v pralese. V Djibuti zase pro přežití na poušti a ták. Tito musí hledět s otevřenýma hubama! Tlačení do dřevěného kolotoče a držení se pár minut na kříži se mohlo spokojeně natáčet v ATC Merkur na Pasohlávkách, s drsnější show, známou z jiných zemí, toto nemá lautr nic. Hodně se tam povídá a řeší, každý je ohromně důležitý a bere se vážně, neustále se musí rozmazávat veškeré pocity, roznihňávat, vysvětlovat, prostě v duchu této doby. Taky nasadit psí hlavu komukoli, „největší hráči“ jsou normální intrikánští sráči, respektive zapšklé závistivé pizdy, toužící po lajku na YT, a taky přemýšlím, jak to mají chlapci s párou, bo třebanaše teta Gizka z Markvartek, když v cuklach třyska na jednu hromadu svoje třy nezvedené synky, štyrycátniky, hlavokrky, nažrane bobuľama, keři popiti robi bordel u furtky každu sobotu po zaviračce, k temu srovna aj stryka, kery svého času rubal na Jeremenku a o sobotách se klasicky střyska ze slivky u brovka v dřevniku, tož ta teta, hrubo po šedesátce, z teho vychazi, jak hotova Xena, na keru z teho ostrova, kajsi v řiti, nema ani jeden. Jo a eště toto, chceš vidět skutečného chlapa? Kery něco velkého pro sebe dokázal? Tož si najdi na juťjubu Team Hoyt- Ironman Triathlon z Hawaja a se dobře dívej. Pak se maličko zamysli a esli nimaš  v hlavě totální prdelačku a probudíš několik buněk určených pro rozlišení hodnot, možná pochopíš, jak vypadá reálná, nejdrsnější soutěž, s "několika" překážkami. Když udržíš pozornost u sestřihu pár minut, což je dneska prý taky přežitek, můžeš vidět aplaus, který znamená ryzí uznání, úctu a upřímnou radost ze splnění, nesplnitelného, snu.  Survivor Cz/Sk by musel mít jinačí švih, casting, scénář, tah na bránu, méně keců, zato našlapaný akcemi a úkoly, aby dokázal zaujmout nejen pokérované, činkující, solárkové metrosexuály, kteří v životě nepřečetli knihu a přefiltrované heštegpipky, které si už pátým rokem rýsují na čela brežněvovské obočí, řeší, jak se dělá ze zrní peckovní  veganské smoothie a nespí nervama z hrůzy, aby se jim někdy někde náhodou neodlepily řasy z PVC. () (méně) (více)

keddy79

Zajímaví soutěžící. Ať ai říká kdo chce, co chce, tak intriky, podrazy, manipulace do survivoru patří. Není to přece rodinná dovolená. Soutěže jsou fajn. A tím pozitiva končí. O střihu, ozvučení a kameře nic nevím, ale tady to je velký špatný. Dvouhodinové díly, kde nejméně 70% stopáže je naprosto zbytečných záběru, a v dalších nejde soutěžícím rozumět. A nebo pětiminutový potlesk a pokřikování? Kmenová rada je nejnudnější věc, to bych si bych si radši pustila Esmeraldu. Možná ještě větší vtip je, že soutěžící mají k dispozici desky na oheň, holení, opalovací krémy, tejpy a půlka je pro jistotu na hotelu.  Nemám slov. 3 protrpěné díly jako kulisa a asi stačilo. ()

angel74

Komerční televize vysílají podstatně horší reality show, než je letošní Survivor Česko & Slovensko. Nevidím tedy důvod, proč právě tuhle úplně zatracovat. K odreagování třeba při žehlení to není špatné, ovšem jinak samozřejmě jde o ztrátu času. Už jen kvůli té vatě kolem, kterou je každá epizoda prošpikovaná. ()

• Markíza show původně vysílala od 20:30, po 2 týdnech ji přesunula na časy okolo 22. hodiny, později dokonce až okolo 23. hodiny. (Zix.)
  • V Česku i na Slovensku se vysílaly 2x do týdne cca 2,5hodinové díly. Na Slovensku byly epizody kvůli kritice délky zkráceny na polovinu a byly vysílány 4 díly týdně. (Zix.)