Jak blízko se můžete dostat k vrahovi, než se stanete jeho blízkým? Brighton, Anglie, 1959. Zkompromitovaný policista, který se stal soukromým detektivem, Tony Aaron (Liam Neeson) falšuje nevěry, aby je mohl použít jako důkaz v rozvodových řízeních. Zapojí do toho svou ženu jako fiktivní spolupachatelku známého malíře, ale dvojice je zastřelena v hotelovém pokoji. Případem je pověřen Frank, Tonyho bývalý parťák, který stále pracuje v brightonské policii. Jeho nejpravděpodobnějšími podezřelými jsou Angeline (Laura Giacomoová), malířova milenka, která má zdědit jeho dům a obrazy, a sám Tony, jenž horko těžko hledá v očích bývalých pomstychtivých kolegů alibi. (Česká televize)

shinys

Hodně dobrý thriller. Děj průměrná detektivka, čtvrtou hvězdičku dávám za konec filmu. Perfektní gradace a rozuzlení. ()

andy60

Čekal jsem trochu něco jiného, ale nebylo to špatné. Budu si to muset zopakovat, jelikož je to taková hra na kočku a myš a je třeba vnímat každý detail, každé vyřčené slovo. Konečné rozuzlení mě dostalo, přiznávám, že toto jsem nečekal. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Na moři se potopí loď a nezachrání se ženy a děti, ale lidi, co dokážou šlapat po druhých." Liam Neeson se svou ženou, připravuje fiktivní nevěry pro své klienty, aby jim usnadnil rozovod. U jednoho případu je zavražděna právě jeho žena. Z vraždy je obviněn právě Neeson, který se ocitá za mřížemi a čeká na smrt. Jednoduše výborný thriller v chladném britském prostředí. "Přestaň se vydávat za policistu! A vůbec. Přestaň slídit! Vypadám jak idiot. Vždycky přijdu pět minut po tobě!" - 70%. ()

JohnDark

Under Suspicion, Thriller, VB 1991, R: Simon Moore, H: Liam Neeson, Laura San Giacomo, Kenneth Cranham, Alphonsia Emmanuel, Stephen Moore, Maggie O´Neill, Malcolm Storry, 60% ()