Volné pokračování inscenace Ohnivé ženy. Duše čarodějnic Marty a Magdalény, upálených v 17.stol. se dostanou do těl dvou členů skupiny rozkrádačů starožitností. Marta je nyní odbornicí na starožitnosti a Magdaléna ke svému zděšení tělem mladého muže z prodejny starožitností. Kromě čachrů - výměna za napodobeniny -se chystá skupina ke krádeži cenného obrazu z muzea.Jeho zaměstnankyně Boženka ho má vyměnit za kopii. Uprostřed akce dojde v muzeu k výbuchu plynu a tak naše ženy přijdou k tělům. Trvá jim dost dlouho než přijdou na to, že se dostaly mezi lapky. Zdrcená Magdaléna nezvládne roli muže, jehož milenkou je právě Boženka a raději tělo opustí. Marta je spokojená s rolí manželky ředitele muzea a v touze zalíbit se mu a pomoci mu ke kariéře, nechtěně ho zkompromituje. A tak i ona, stejně jako bakalář Janek, tentokrát v těle fotografa, tělo opustí. Ale podaří se jim, ženám poučeným již v 17.stol., odhalit včas podvody a chystanou loupež. (Česká televize)

sharka.68

a ty tři jsou za Závišovu píseň, která se ozývá na konci inscenace...... Labuť, divný pták, zpievá umieraje, také já, smutný žák, umruť v túhách zpievaje pro mú milú žádanú, když sě neráčí smilovati nade mnú. ()

Detektiv-2

Volné pokračování zábavné komedie Ohnivé ženy. Tento díl se mi zamlouvá o trochu méně než předchozí, ale i tak dokáže pobavit. Trochu mi neseděla Dáša Veškrnová v roli muže, ale i tak působila komicky a to přece jde. Líbila se mi změna prostředí oproti prvnímu dílu, ale dějově o něco slabší. I přesto hodnotím 4* protože zkrátka Ohnivé ženy patří k mým oblíbeným stálicím už od dětství. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Cesty timem

U dvojky Ohnivých žen mne velmi iritovala postava Magdaleny s fousama (Dášu Veškrnovou / Havlovou mám rád a tam z ní udělali mužatku - fuj). Naopak stále pěkná hudba a pěkná píseň o labuti. ()

PORTER44

O něco slabší než první díl ať příběhem tak vtipnými scénami,celý díl už drží svým hereckým uměním jen J.Hlaváčová. ()