Hlava mnohopočetnej famílie kúpi menší hotel uprostred lesa. Napriek vidine rýchleho zbohatnutia sa všetci čoraz viac "ponárajú" do dlžôb. Zákazníkov niet, všetci turisti hotel obchádzajú. Jedného večera, keď sa zdá, že deň prejde rovnako ako všetky ostatné, prichádza neznámy muž, ktorý sa stáva prvým zákazníkom. Nasledujúce ráno je vo svojej izbe prekvapivo nájdené jeho mŕtve telo. Táto udalosť spúšťa sled "náhodných" okolností, ktoré nemajú obdobu. Čoho všetkého je "Tichá rodinka" pre zachovanie dobrého mena hotelu schopná? (*CARNIFEX*)

terunka003

Vtipné, strašidelné, nechutné, vražedné, střelené. Takovým hotýlkům se radši vyhýbat. Rodinka to byla povedená, ale aspoň věděli co s kupícíma se mrtvolama. Exhumace těl byla trochu nechutná. Jen by mě zajímalo co udělala policie s tím, že jí zmizel jeden policista na místě pozorování. A co udělali s tím uprchlým zajatcem, který se zamotal do stromů? Film na pohodový večer. ..Brr.. ()

Brain-D

Taková černá komedie o hotýlku v lese, kde každý kdo se přišel ubytovat se zabil, byl zabit a nebo se nějakou náhodou ocitl mrtev. Následně byly všichni zakopání rodinkou, která se svým zkušeným kopáním hrobů dokonce i chválila... ()

Berenise

Neuveriteľne čierny humor, nevšedný film plný prekvapení. Bizarný a podivný kúsok, pri ktorom som sa naozaj skvele bavila :) ()

Bernhardiner

Viděl jsem poměrně nevydařenou Miikeho muzikálovou verzi tohoto příběhu, a proto mě zajímalo, jak vypadal původní film. A jak bývá zvykem, originální film je lepší než remake. Film je kratší, prostý nějakých odboček a jde přímo na věc. A taky je tam víc krve a mrtvol, což zvrhlé psy, jako jsem já, pochopitelně potěšilo. Ani herecké výkony v žádném případě nezklamou. Ale není to rozhodně pro nějaké slabší pudlíky, těm by se mohlo udělat zle. Kim Ji-woon prokázal, že je výborný režisér. 85% ()

vitekpe

Takova korejska komedialni variace na Shallow Grave (co s mrtvolou? schovat!), ktera se cela odehrava v jedinem dome a jeho okoli. Pobavi. ()

dormouse

Asi nejsem ten pravý fanda korejského filmu. Snímek mi připadal nudný, dlouhý, výtvarně nezajímavý. Ani jednou jsem se nezasmála. ()

evil_ryu

Nikto sa nemôže sťažovať, že dej Quiet Family je predvídateľný. Je veľmi vtipne zamotaný, takže sa určite nebude nudiť. Humor tejto komédie mi sadol presne na mieru, preto som sa občas veľmi dobre zasmial. Je to dokonca celkom brutálne, no vôbec nie zbytočne. Kto má rád čierny humor, neváhajte. ()

LBsmoke

jo velice podeřená černohumorovka.. ale dokázal bych si takovýhle nápad představit daleko víc dotaženější.. a hodně mi to zkazili ty nezdařené české titulky.. ()

mazic

tvrdě makat, úctu k zákazníkům a dbát své pověsti. tři základní atributy úspěšného podnikatele!!! ()

Chuppa

Černá komedie o zprvu nechtěně vraždící rodince v horském hotelu. Konec mohl být trošku rozvinutější, ale jinak dobrý. Hudba super, stopáž akorát. ()

muti

nuz cele to bolo take nemastne neslane. ziaden horor, ziadna komedia, ziadne krimi. takze co to vlastne bolo? miestami mi to pripominalo skor akusi parodiu na Final Destination ()