Televizní hvězda Ricky Coogan (Alex Winter) chtěla vlastně pracovat na reklamě na jedovatý prostředek na ochranu rostlin. V pokročilou hodinu však Ricky navštíví Freak-Show Eliji C. Skuggse (Randy Quaid). Tam jsou k vidění rozmanité deformované kreatury. A pomocí pesticidů se sám v jednu promění... Žánrová parodie upomínající na klasiku FREAKS z roku 1932. (Pohrobek)

pornogrind

Ujetost parodující geniální film Freaks (1932). Tohle se asi mnoha lidem líbit nebude. Ikdyž je pravda že jsem tady čekal víc odpadů (zatím jen 3 ).Za mě rozhodně lepší tahle parodii která má pár slušnejch nápadů, než nepovedenej remake Freakshow z roku 2007. ()

Klajnik

Doufal jsem, že nízké hodnocení bude důsledkem právě toho, že film to příliš divný. To by se mi líbilo. Zaujaly mne i masky. Výsledek je ale velmi slabej. Zprvu se to zdá nápadité, ale rychle jsem si uvědomil, že je to po obsahové stránce naprosto levná parodie plná ohraných gagů a bez jediného funkčního vtipu. Scénář je tak odfláklej, že jsem se u toho nemohl bavit a levnej humor mě jen otravuje. ()