poster

Záhada diamantu

 • USA

  White Raven, The

 • Slovensko

  Záhada diamantu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1998, 92 min

 • Mikita
  *

  Ano, důkaz, že při nespavosti jste ochotni kouknout na cokoliv, co vám noční televizní vysílání nabízí. Měla jsem z toho stále pocit, že je to napsané podle předlohy Rosamundy Pilcher, jen je to zabalené do takového rádoby akčního kabátku. Ten kabátek je ale dost děravý, zaprášený a stářím se rozpadá. Když už jsem to dokoukala, ohodnotím, ale raději bych se lépe vyspala. 20%(22.3.2010)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Az nepochopitelne kvalitni obsazeni na tak hrozny film ani Silver ze Scheiderem to nevytrhli Andrew Stevens ma na vic tohle mu hrube nevyslo(26.12.2011)

 • PetBen
  **

  Prumerny televizni filmecek...(19.1.2006)

 • igi B.
  *

  Zpočátku snad i zajímavě nastíněný příběh se velmi rychle zvrtne v klišoidně nudný béčkový thriller s neuvěřitelně průhlednými (místy až samozřejmě nechtěně komickými) zvraty a vyvrcholí v až stupidní, naprosto předvídatelný a předvídaný happyend. V dolarech stomiliónový, druhý na světě největší diamant "Bílý Havran", zvící velikosti spíše vejce slepičího(!), uložený půl století v hlavě(!!) strýčka našeho hrdiny skončí nakonec zpátky v rukou staré Rothschildové, která o něj přišla za války při znásilnění v Osvětimi(!!!), ostatní postavy průběžně zhynou různě bídnými úmrtími, Tully se nakonec doopravdy přitulí k Rothschildové mladší a soudný divák nechápavě zírá... Rutinně natočený film s námětem a scénářem, jehož autor myslím by z hlavy též potřeboval cosi vyoperovat. Zajímavý snad jen nadbytek minimálně šestimetrových limuzín. Ideální pro noční projekci na primativní televizi... Jeden a půl hvězdičky - vynuceně tedy zaokrouhleno - za ten scénář raděj dolů.(17.1.2006)

 • blekekeke
  **

  Co taky čekat od béčkového diamantového románu, než směšný padouchy, místo krve kečup, novinář detektivem a happyend taky nezklamal ...(28.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace