Akční hvězda Arnold Schwarzenegger je tentokrát frustrovaným předměstským šerifem Markem Kaminskim, který doufá, že se bude moci vrátit k FBI. Soukromě se pustí po stopách mafiána Luigi Patrovity, který kontroluje organizovaný zločin a černý trh v Chicagu. Oficiální kruhy nejsou schopny proti mafii nic učinit, ale Mark městu pomůže... (Bontonfilm)

MaideN-SK

Nebolo to zas až také zlé, je to taký oddychový film na večer keď je človek unavený a chce si niečo pozrieť - niečo kde netreba rozmýšľať, je to akčné ale zároveň ho to nepreberie. Myslím že sa ľuďom nepáči preto lebo pri Arnoldovi sú zvyknutí na drsnejšie filmy. Ale netreba zabúdať na rok výroby. Podľa mňa slušný akčný film osemdesiatych rokov. ()

pavont

Arnieho klasika ked este jeho svaly znamenali uspech. Nijak vynimocny film kde jeden nici vsetkych ostatnych. Nefanusikovia guvernera Californie, jedna hviezdicka dole. ()

Mikovec odpad!

Tuhle podprůměrnou sračku jsem viděl nedávno na televizi barrandov, neuvěřitelně trapné bez příběhu a beze smyslu ani poslední bitka nestojí za ztrátu času s touhle špinavou sračkou. Snad nejubožejší film s Arnoldem vůbec. ()

BaseDallas

Pre mna celkom kvalitny akcak z 80tych, kedy sa este so zobrazovanim nasilia nijak nesrali. "Put the gun down"? Nehrozi, striela sa z prvej! ()

finkie

Asi nejslabší kousek Arnoldova vrcholného období, nepočítáme-li fantasy ptákovinky Richarda Fleischera. Scénář je nenápaditý i na poměry žánru, na atraktivitě nepřidává ani mírně vyblitý vizuál (holt Tennessee v zimě není tak fotogenické jako Kalifornie) a především, Arnoldovi role nesedla. Pro roli ulízaného elegána s traumatem z minulosti snažícího se infiltrovat mafiánskou organizaci by se hodil daleko více jistý pan S.S. (ne, Heinricha Himmlera tím nemyslím). ()

Fenk

I akční ikony si musí někdy odpočinout. Taková výplň mezi zničenim Bennetta a přistáním Predátora. ()

Sa.sa

Nerozumím proč tak malé hodnocení? Rozhodně 5 hvězd a 100%! Super nářez a finální přestřelka v rytmu Rolling Stones je absolutní klasika :) Komu se to nelíbí tak ať se prostě nekouká :P ()

DrifterSoul

Jak mohl někdo takovou slátaninu - přehnaně brutální a nepravděpodobnou natočit. Ale přesto člověk nějak musí tomu hlavnímu hrdinovi vyšlému z muzea voskových figurin jaksi fandit. Arnie zkrátka a dobře bojuje proti všem lumpům tohoto světa a vychází z toho nepoškozen - na těle a na duši. Takových bychom potřebovali (v reálném světě) docela dost :-) . ()

michalkop

Neurazí, ale ani nenadchne. Přesto je to o mraky lepší trojhvězďák než většina ostatních. Scénář je trochu plochý, výkony občas blbě zahrané nebo přehrávané, ale má to spád a Arnold je v plné síle. ()

PanWolf55

Kouknul jsem po letech znovu a líbio se mi to mnohem víc. Arnold drsnej jak šmirglpapír Je škoda, že to v některých momentech úplně herecky nedává a člověk se někdy až lekne, co to Arnie vypotil za grimasu. Přehnaný závěr celou atmosféru filmu ničí. I tak jde o zábavnou akční kriminálku, která by si zde zasloužila lepší hodnocení ()

Masinfira

Arnold se samopalem, v jedoucim aute trefi vsechny, zatimco oni, stojici jeho sundat zahadne nemuzou... presto fajn film, u kteryho jsem se celkem bavil. ()