Akční hvězda Arnold Schwarzenegger je tentokrát frustrovaným předměstským šerifem Markem Kaminskim, který doufá, že se bude moci vrátit k FBI. Soukromě se pustí po stopách mafiána Luigi Patrovity, který kontroluje organizovaný zločin a černý trh v Chicagu. Oficiální kruhy nejsou schopny proti mafii nic učinit, ale Mark městu pomůže... (Bontonfilm)

H.Gordon

Neuvěřitelně nudný, nicneříkající podivný příběh, ale za Arnolda jednu hvězdičku a rozhodně za efekty hvězdičku druhou. ()

lykan9

Dle mého názoru se jedná o velice slušnou kriminálku, která je vyšperkovaná skvělými akčními scénami. A hlavně Arnie ve své nejlepší formě. Je sice zasazen do trochu jiné pozice než je člověk zvyklý, ale poradil si s touto rolí poměrně slušně. Rozhodně se Špinavá dohoda vejde do čtyřech hvězd. ()

Ravi

Jestli máte rádi Arnolda, koukněte se na to. Popis není nutný, prostě akční film se Schwarzeneggerem, níjak na výši a nijak kvalitativně tragický. Určitě stojí za podívání, tím spíš pokud máte rádi filmy s ním. 60%=3/5 ()

ssfan

Hodně slabounký akční film se stupidním dějem, který by bez Arnolda asi nemělo smysl natáčet. Mohlo to být ale ještě horší. 35% ()

IMPAIRED

První film kde vidim Schwarznegra v roli hláškujícího trdáka, bomba. Dobře sem se zasmál (trochu i u hereckých výkonů) a akční scény mě taky bavily, Arnold je v tomhle filmu jednoznačně charakter. ()

Jello Biafra

Prekvapivo zábavný osemdesiatkový akčňák v ktorom sa Arnie infiltruje do radov Chicagskej mafie aby odkrádloval mafiánského bossa, ktorý má na svedomí vraždu syna jeho starého kamaráta. Skutočnej akcie a divokých prestreliek sa dočkáme až na záver a kupodivu šlapú skvele a navyše tu pri scéne prestrelky Arnie pustí z kazeťáku slávny song Satisfaction od Rolling Stones. Vo vedlajšej úlohe mňa tu z hercov zaujal Robert Davi ako jeden z mafiánských poskokov. Film však nezaprie typickú béčkovosť a tak moje hodnotenie zostáva na úrovni 60%. ()

solskjaer

Arnie bere zákon do vlastních rukou a chtíč vrátit se k FBI ho žene kupředu. Námět téměř identický tuctům dalších podobných filmů, které jsou natočeny podobně ,avšak narozdíl od tohoto tolik nenudí. Arnie zde hraje šerifa Marka (nechápu proč ho tak ulízali), který se snaží dostat nazpátek do řad federálů. Bohužel se mu film moc nepovedl, debilní rozhovory , které vedou od nikud nikam, špatní herci počínaje Arniem konče béčkovými herci a scénář je nulový. V součtu jde o dost podprůměrný film! ()

ArdathBay

O tomto filmu jsem donedávna vůbec nic nevěděl. Ani se nyní nedivím - není na něm zhola nic, co by mě na něm zaujmulo. Snad nikdo neměl charisma, hlavní drogový boss byl absolutní nýmand, žádná scéna neměla drajv, přestřelky byly nezajímavé. Prostě to nemělo koule. Vlastně by se absolutně nic nestalo, nebýt toho, že zemřel někdo blízký jednoho policisty. Dějově unylé. Film by se dal přirovnat k průměrnému jídlu v závodní jídelně - neurazí, ale člověk si moc nepochutná. Končím, jdu si dát něco dobrého, třeba to o čem mluví Černýneggr na konci s kolegou, již výše jmenovaným polišem, co se učí znovu chodit. ()

PALINO

Schwarza mám rád, ale ani on nedokáže vyloviť tento film z podpriemerných vôd, výsledkom čoho je slabý a pomerne nudný akčňák. Záver trochu pripomenie Komando, kedy si Schwarzo urobí zo svojho prostredia strelnicu a zo svojich nepriateľov živé terče, ale na Komando ŠPINAVÁ DOHODA určite nemá a tak ju nechajme pokojne spať na jej posteli zabudnutia, kde už dlhé roky odpočíva. ()

Pyth

Béčkové akčňáky osmdesátých let ja mám rád. Ani zdaleko to není nejlepší Arnieho film, ale má svoje kouzlo. Líbí se mi tajní poldové v mafiánských organizacích a když ke všemu se nebojí někoho sejmout je to jen plus. Arnold to zvládl se ctí. -- "A nepij alkohol, když pečeš!" © Arnold :D ()

wosho

Když se kriminálka vykašle na svá pravidla a jede podle pravidel akčního filmu z 80tých let, tak ani ocelový Arnie nepomůže. Irvin vůbec neumí natočit akční scénu, aby neuspávala, neumí dat filmu atmosféru. Scénář je děravej víc než všichni padouši v závěrečné přestřelce. A herci jsou jen průměrní a nevýrazní-z takových mafošů bych se podělal smíchy a né děsem. ()

Paity

Tak tohle se moc nepovedlo, to je pravda. Tady se Arnie snažil o trochu serióznější žánr spíše akčního thrilleru, ale nezdařilo se. On je toporný, děj primitivní, o ostatním škoda mluvit. ()

Earl10

Slabší Arnoldův kousek, ale v rámci žánru pořád příjemně koukatelný počin. Jednoduchá zápletka, obstojné dialogy s typickými Arnieho hláškami (You should not drink and bake!) a neurážející akce. V jistých akčních scénách i dobré nápady. Nic přelomového, slušný průměr! [50%] ()