Carol Anne bydlí u strýce Bruce a u tety Pat. Její jedinou kamarádkou je její nevlastní sestřenice Donna. Carol Anne chodí do školy pro nadané děti, kterou vede Dr. Seaton. Seaton nevěří, že se Carol Anne někdy setkala s duchy, myslí si, že Carol Anne je jen velmi nadaná manipulátorka. Seaton Carol Anne donutí, aby v hypnóze mluvila o Kaneovi, ale to ho přivede zpět do jejího života... Jednoho večera zůstanou Donna a Carol Anne samy doma, Pat má slavnostní otevření vernisáže, kam ji doprovází i Bruce. Donna touží jít na jeden večírek a Carol Anne slíbí, že to na ni neřekne, takže Donna odejde. Carol Anne ale ten večer začne pronásledovat Kane... Donna se během večera přesune s kamarády z večírku do mrakodrapu, kde s rodinou bydlí a který patří Bruceovi. Donna se dobře baví, ale pak si na bezpečnostní kameře všimne, že Carol Anne před něčím utíká v garážích. Vydá se za ní se svým přítele Scottem a nakonec jsou všichni tři Kanem uneseni na druhou stranu. Bruce se nejprve dozví o nelegálním večírku Donniných kamarádů v bazénu, ale pak mu dojde, že Donna a Carol Anne se pohřešují. Bruce a Pat se vydají do svého bytu, ale ten už ovládá Kane. V tu chvíli dorazí na místo Tangina, která páru pomůže děti opět nalézt. Kane je ale velmi silný a podaří se mu unést i Tanginu. Pak se Donna a Scott vrátí zpět. Nikdo ale netuší, že jsou to jen zlí duchové vydávající se za Donnu a Scotta... (TV Prima)

honzic

Průměrný béčkový horor se zajímavými efekty, nápady a triky, který kazí velmi špatné výkony většiny herců. Navíc děj je místy velmi nudný a pár strašidelných chvil opravdu z toho super horor neudělá. Hodnocení: 45 % ()

Nikolas__

Nejslabší díl série, nepočítám ten remake). Sice ta stará dobrá atmosféra je pryč, ale je tu nový styl provedení, líbí se mi,, Hodně se mi líbil návrat dědka z dvojky a efekty jsou zase famózní, zvlášť ty efekty se zrcadly které vytváří tu skvělou atmosféru velké plus pro tento film. Hodně se mi líbil i konec i když byl trochu ochuzený ale jenom trochu a to zase nevadí... jistý problém s tímto snímkem by mohli mít ti kteří očekávali od tohoto třetího pokračování slavné hororové série, strašidelné scény a čistý strach, tento film oproti předchozím dílům totiž není ani moc děsivý a to je jeho problém. Čekal jsem to lepší, docela zklamání ale i tak to nedopadlo zas tak hrozně špatně. Vizuálně úžasné ale obsah doslova unavující. Zaměnitelný paranormální thriller (horror to totiž doopravdy není). ()

J.Mayen

Tak se konecne rodinka toho spratka a jejiho fetise na duchy zbavila a poslala k teticce do francimoru na prevychovu.  Lec si ten harant neda pokoj a i u tety v panelaku zacne vysirat a hrat si s poltergeisty. No krome park povedenych efektu na svou dobu teda zadna slava, zadna paradicka se nekonala, navic ta parta mladych magoru me neuveritelen srala. Ty tam byli jaxi navic. Takze dve tecky za ty efekty a ze nebyly digitalni, za to palec nahoru. ()

Ondrew

Tak toto uz vazne nie je TEN stary dobry Poltergeist, ako skvely prvy a relativne obstojny druhy diel. Napatie si zrejme dalo slofika a atmosfera, ktorou boli predosle pokracovania nasiaknute, asi odisla na dovolenku. Je to skoda, pretoze herci sa do toho opreli, "Reverend Kane" sice nema tak pekelny vyraz, aky mal J. Beck, ale prilis za nim nezaostava ;). Snad len Z. Rubinstein hra rovnako katastrofalne, ako v druhom dieli. Ked sa to tak vezme, svojim sposobom ide o celkom zbytocne pokracovanie, ktore si uz autori mohli pokojne odpustit. Lez, zaver nam tak ci onak naznacuje, ze o serii Poltergeist este jedneho dna mozeme znova pocut. Hodnotim na 40%. ()

johnnie78

Mám pro tenhle film slabost už od útlého mládí, byť je možná z celé trilogie objektivně nejslabší. Přijde mi, že Heather O'Rourke svou roli nehrála - že už někde deep inside věděla, že odchází. ()

Mangano odpad!

O krapet méně urážející můj cit pro dobrá 80's béčka než předchozí díl, ale i tak zůstává Poltergeist III jen prostoduchou nudnou břečkou nehodnou jakéhokoli zájmu. ()

zurivymlok

Totální "béčkovina" osmdesátých let. Ale vím, že v dětství to ve mě dojem zanechalo. Takže dokud neuvidím znovu, bude to zde pravděpodobmě mírně nadhodnocené. ()

Duffman 97

Oproti prvnímu a druhému dílu,jde o čistokrevný béčkový horor což mnoho diváků zklamalo,to chápu.Ale mě se tento díl líbil nejvíce.Je to asi ohromným hereckým výkonem Heather O' Rourke ale u předešlých dílů mi vadila ta až moc přeslazená rodinná harmonie.70% ()

70s80s90s

Tretie pokracovanie je krok mimo od na seba nadvazujucich prvych dvoch casti. Nevidiet 1 a 2, tak by som mozno cenil tento snimok viac. Tato mestska lokacia je trosku zvlastna pre ducharinu, ale urcite sa to oplati pozriet. Na malu herecku uz jasne vplyvalo jej ochorenie a v tomto tretom diely vyzerala v tvary, ako by uz bola po styridsiatke. ()

Chuckymaster

Velmi zajímavý film. Já jsem čekal propadák ale nakonec se mi film líbil víc než druhý díl. Opravdů skvělé efekty a tolik zajímavých napadů... Podle mě opravdu vydařený snímek. Nechápu hodnocení. ()