Carol Anne bydlí u strýce Bruce a u tety Pat. Její jedinou kamarádkou je její nevlastní sestřenice Donna. Carol Anne chodí do školy pro nadané děti, kterou vede Dr. Seaton. Seaton nevěří, že se Carol Anne někdy setkala s duchy, myslí si, že Carol Anne je jen velmi nadaná manipulátorka. Seaton Carol Anne donutí, aby v hypnóze mluvila o Kaneovi, ale to ho přivede zpět do jejího života... Jednoho večera zůstanou Donna a Carol Anne samy doma, Pat má slavnostní otevření vernisáže, kam ji doprovází i Bruce. Donna touží jít na jeden večírek a Carol Anne slíbí, že to na ni neřekne, takže Donna odejde. Carol Anne ale ten večer začne pronásledovat Kane... Donna se během večera přesune s kamarády z večírku do mrakodrapu, kde s rodinou bydlí a který patří Bruceovi. Donna se dobře baví, ale pak si na bezpečnostní kameře všimne, že Carol Anne před něčím utíká v garážích. Vydá se za ní se svým přítele Scottem a nakonec jsou všichni tři Kanem uneseni na druhou stranu. Bruce se nejprve dozví o nelegálním večírku Donniných kamarádů v bazénu, ale pak mu dojde, že Donna a Carol Anne se pohřešují. Bruce a Pat se vydají do svého bytu, ale ten už ovládá Kane. V tu chvíli dorazí na místo Tangina, která páru pomůže děti opět nalézt. Kane je ale velmi silný a podaří se mu unést i Tanginu. Pak se Donna a Scott vrátí zpět. Nikdo ale netuší, že jsou to jen zlí duchové vydávající se za Donnu a Scotta... (TV Prima)

zdeny99

Ve třetím Poltergeistovi nezůstal téměř kámen na kameni od předchozích dvou dílů. Carol Anne povyrostla, ztloustla, ale ještě si stihla v něm zahrát, když ani ne do roka zemřela na prasklé střevo. Těch mrtvých herců je ale mnohem více. Mezi dvojkou a trojkou zemřel reverend Kane (Julian Beck), kterého nahradil jiný herec. Zemřel i indián Will Sampson a jeho role se ve trojce už ani neobjeví. Nehrají tu ani původní rodiče Carol Anne. Nahradili je teta (Lara Flynn Boyle z ROBOCOPA) a strýc (Tom Skerritt z VETŘELCE). Kromě hereckého obsazení se ale mění především atmosféra filmu, která je ještě více mdlá a zamotaná než první díl. Tahle trojka mě vůbec nebavila, byla to na horor příšerná nuda. [1112. hodnocení, 83. komentář, 47%] ()

Aurus

Na tento díl jsem se rozhodl být hodný protože to je  ukončení trilogie a zároveň je tento film věnován herečce Heather O'Rourke která hrála tu blondýnu v prvním, druhým a v tomto třetím díle a jelikož ta postava byla fakt hodně sympatická a krásná tak je škoda že zemřela. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film, efekty jsou povedené, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě 7/10. Jsem zvědav na poslední díl a to remake který ale podle mě bude nejhorší z této série. ()

molcan2

Hoci Poltergeist II nebol kasovým trhákom, spoločnosť MGM sa napriek tomu rozhodla natočiť ďalší diel - možno preto, že MGM bola vtedy považovaná za poslednú zastávku v Hollywoode pre producentov, ktorí chceli nakrúcať celovečerné filmy (a do istej miery stále je), a MGM vtedy *skutočne* potrebovala peniaze (a do istej miery ich stále potrebuje). Konečný výsledok naozaj vyzerá ako symbolická snaha o rýchle zarobenie peňazí. Napriek luxusnému výškovému prostrediu vyzerá veľká časť filmu trochu chudobne. Je tu niekoľko dobrých špeciálnych efektov (videl som televízny program, ktorý odhalil, že mnohé z nich boli v skutočnosti všetky urobené priamo na pľaci, namiesto toho, aby boli do filmu pridané až po principiálnom nakrútení), ale sú tu aj niektoré ošúchané efekty (konkrétne "ľadové" efekty, ktoré vo filme vidno niekoľkokrát.) Scenár obsahuje množstvo nezodpovedaných otázok, viac, ak ste nevideli žiadny z predchádzajúcich filmov. Herecké obsadenie (najmä mužskí herci) akoby všetci fingovali, čím dávajú najavo svoj cit pre celý podnik. MGM ho vydalo na DVD spolu s druhým dielom, pravdepodobne preto, že si (správne) mysleli, že tretí diel si samostatne nikto nekúpi. ()

MickeyStuma

Do třetice všeho dobrého i zlého. Carol je nyní u strýce Bruce a tety Pat a jak už to tak osudově bývá, ani tady se jí duchové nevyhnou. Vše co mohlo být na toto téma řečeno, řečeno už bylo a tak již nešlo nic dalšího vymyslet. Třetí snímek série tak tradičně trpí neoriginálností, stereotypem a malicherností. Snad jediná podstatná změna je, že Carol opětovně nepřitáhne zrnění na televizní obrazovce a duchy nepřivábí. Na tom byl v podstatě původní koncept děje stavěný, takže tady už jejich objevení se na výsluní vyznívá vcelku podivně. Vlastně tu už jen chybělo, aby naběhli chlapíci říkající si ´Krotitelé duchů´ a udělali s nimi přítrž. Po pomalém počátečním vývoji děje sice ke konci nějaké to napětí přijde, ale celkově se nejedná o nic světoborného. V porovnání z předchozími snímky tento skutečně vypadá jako chudý příbuzný. Samostatně by to mohlo vyznít průměrně, ale v rámci série tedy ohromný průser. ()

Rathalos

Treti Poltergeist je slabsi ako druhy,nie je to zle,ale uz tomu nieco chyba,no dalo sa na to pozerat a obrovska skoda mladej milej blondinky Heather O'Rourke,herecka,ktora mala pred sebou velku buducnost,no nedozila sa jej,nech je jej zem lahka a spat k hodnoteniu,davam tri hviezdicky...:-) ()

Denny

Pře supermoderní speciální efekty zřejmě nejslabší díl,ale otevřený závěr dával tušit, že se bude pokračovat... ()

helraiser

No samozřejmě, že prvnímu dílu se to nemůže rovnat, ale podle mě se pořád jedná o slušnou duchařskou zábavu u které se divák nemá šanci moc nudit. Slušná průměrná duchařina, která nedělá svým předchůdcům žádnou ostudu a má rozhodně co nabídnout. Já byl spokojenej a užil jsem si hodinu a půl přijemné duchařské podivané při které jsem sice hrůzou nezavíral oči, ale slušně jsem se bavil a o to v tomto filmu šlo především takže svůj účel splnil. ()

john.h

Pro mě jeden z posledních duchařských a dobře natočených hororů s mrazivou atmosférou, které se dnes už netočí. Poltergeist 3 je plný nápaditých lekaček, které v dnešních hororech, kde jeden mohutný šílenec vraždí masy puberťáků prostě chybí. Výjimkou je snad jen skvělý horor Pokoj 1408, který má přesně tu atmosféru, jaká se objevuje i v tomto filmu a jakou drtivá většina novodobých hororů postrádá. Poltergeistu 3 ještě navíc přidává na atmosféře fakt, že hlavní představitelka během natáčení zemřela. Postavě, kterou drží Nancy Allen na konci filmu není vidět do obličeje, tak předpokládám, že to bylo už natočené pouze s dablérkou Heather O'Rourke. ()

kucny

Na rozdiel od prvých dvoch dielov na môj vkus už príliš "preláskované", no stále dôstojné zakončenie nezabudnuteľnej trilógie. ()

Knor

Pár dobrých scén nezachrání scénáristickej guláš a vaření z vody. Nic nového se vlastně neděje a ze sledování filmu se po chvíli stane čekání na konec, kterej to trochu zachraňuje. Ale čekal jsem větší sračku. ()

Paesant

Velikej propad - po předchozích dvou velezábavnejch dílech Sherman z Kaneova kultu udělal jen směsici nesmyslně provázanejch obrazů, který samostatně působí trikama a atmosférou hodně silně (například zohavená Carol Ann mluvící záhrobním hlasem!), ale dohromady jsou slepený tak mizernym způsobem, že jsem to musel dokoukat na třikrát. I tak ale respekt, že to vůbec dotočili se vznášející se kletbou umírajících herců:) ....RIP Heather O'Rourke! ()

petrik11

Tento duchársky film mal svoj náboj, ale čo som si zapamätal bolo to malé blonďaté dievča, film bol robený na jej pamiatku. Je pravda, vo filme vyzerala choro a asi to vôbec nehrala. ()

Nathaniell odpad!

Třetí díl Hvězdný brány má ten pitomej problém, že už po vyblbaný jedničce, která stála za LEGENDÁRNÍ hovno, nebylo o čem vyprávět. Za snahu pokračovat dávám bod. Ale za realizaci minus milion. ODPAD!!!!! ()

Keen.lady

Nic, nic na tom nebylo dobrého. Ta jedna hvězdička je čistý soucit plus herecký výkon. Poltergeist III je mnohem horší, než jsem se obávala. Dokoukat tohle dílo chce velkou nudu a dávku sebezapření. Už o tom nikdy nechci slyšet. Fuj! ()

blondboss

Slaboduchý hororový "slepačí" vývar. Bolo to detinské, bez napätia a dejovo plytké. Dve hviezdičky dávam len na pamiatku malej Heather, ktorá si možno týmto filmom aj vyvolala tak skorú smrť. Možno jedine týmto je táto trilógia výnimočná - že isté sily mohli zasiahnuť aj priamo do života samotných hercov. Nemalo sa už ale takto plytvať potenciálom, po jednotke to už jednoducho malo skončiť. 40 % ()