Tomuhle seriálu jsem absolutně propadl. Skeče jsou prostě dokonalé, herečky skvělé.(3.4.2010)

Feministicka sketch show a velmi dobra. Prakticky kazda tretia tv komedia je skecova show v anglicku, ale maloktora sa naozaj naozaj vryje do pamati. Fast Show, Big Train, Smack The Ponny. Ziadne stare vtipy podane tv sposobom, naopak, stare vtipy podane s novom pointou a nove vtipy. necakane, nepredvidatelne scenky. Proste sikovny scenar ako zaonacit zname a odputat pozornost a naservirovat necakanu pointu. spravna gradacia.(9.10.2007)

Na mě je to moc ženské, a nebavil jsem se - moc.(27.5.2012)

Opravdu skvělá sketch show. Dámské obsazení jí dodává originalitu, která je v záplavě UK sketch komedií potřeba. I když v mém případě je vysoké hodnocení dáno i tím, že se na tuto sérii dívám s osmiletým odstupem, po shlédnutí desítek jiných, novějších sérií. Sketche jsou originální, opravdu vtipné a nestačím se divit, kolik jich bylo, více či méně, v budoucnu okopírováno. Pitva mužského pohlavního ústrojí hned v první epizodě mluví sama za sebe... :)(14.12.2007)

Tohle na HBO sleduji pravidelně a nenechám si ujít ani část jednoho dílu (pubertální dcera má s křížícím se Comebackem smůlu, ať se podívá na webu Novy). Vynikající pokračování tradice Pythonovských skečů, tentorát v hereckém a částečně i autorském podání žen... Nečekané, nečekaně váborné, prostě stoprocentně britské, plné suchého anglického humoru... Mám tenhle kousek moc rád.(29.3.2010)