Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Brianův adoptovaný bratr je zabit, když zjistí, že obchod, ve kterém pracuje, posílá zbraně do Vietnamu místo léků. Policie případ uzavře jako sebevraždu, ale Brian sám moc dobře ví, jak to bylo a tak se se svým skateboardem vydává vyřešit celý případ na vlastní pěst. (Ruuzha)

Recenze (8)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Na to, že to ma byť film o skateboardingu, tak sa tak skateboarduje len pár minút. Z toho Slater predvedie absolútny prd, keďže je očividne nonstop dublovaný. Namiesto toho hlavný hrdina pátra po vrahoch svojho adoptívneho brata a do toho hrá pohodová osemdesiatková hudba. Vo svojej dobe to možno mohlo byť menším kultom, ale dnes už tento film nemá čo ponúknuť. 5/10 ()

Reklama

raduna01 

všechny recenze uživatele

Skateboarding znamená pro Briana životní styl, podřizuje mu způsob oblékání, svůj pohled na svět do chvíle, kdy tragická událost otřese jeho životem. A tak vyráží, aby pomstil bratrovu smrt. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • Ve filmu si zahrálo mnoho známých skateboardistů, jako jsou například Mike McGill, Mark Rogowski, Lance Rock nebo Mike Vallely. (Terva)
  • Christian Slater vůbec neuměl skejtovat a musel se to naučit od nuly. Každý den chodil s Tony Hawkem, který ho učil jezdit. Christian prohlásil, že bylo brutální se to vůbec naučit. (Hawaj)

Reklama

Reklama