Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

tulen

Mně to zas tak špatný nepřišlo, odpočinkový film. Nemám větších výhrad a klidně to zkouknu znova, což se o většině i líp hodnocených filmů zrovna nedá říct. ()

Kekik

Nemohu jinak. Já tu jeho maminku prostě žeru. Je boží. Silvester Stallone je roztomilý, jak je z ní nesvůj, a na nervy. Je to prostě prima film k pobavení. ()

bax

Priemerná akčná komédia. Stallone a jeho tri výrazy sú tak žalostne nehumorné až to celé v určitých scénach vyznie veľmi smiešne. Komédia ťaží z typických stereotypov, ktoré kolujú o vzťahoch syn - matka, ale musím uznať, že Estelle Getty v roli Sylvesterovej matky Tutti je proste úžasná a pár krát som sa aj zasmial. Skvelá komédia na nudné popoludnie. ()

kolotroch

Moja oblubena komedia... iste tomuto filmu sa da vela vytknut, od hereckych vykonov, az po v podstate o nicom pribeh, ale... ale kombinacia Stalloneho (ja za to nemozem, ze toho herca zboznujem:-)) a jeho filmovej mamy... jedna z najlepsich veci, co som v podani SS (nie moc stastne inicialky:-)) videl. Navyse ta mamicka... no kto by to nepoznal aj zo svojho sukromia :-) mozno ine situacie, ale podstata je stale ta ista, pretoze mama je mama :-). Nepochopenie, hadky, ultimata, ale pritom jej snaha je tak cista a jednoducha - byt dobrou mamou a postarat sa o svoje dieta stale rovnako... nezalezi, ci ma "5 alebo 35". A o tom druhom pripade je tento film :-) a preto kopec komickych situacii: - to vysavanie v noci nemalo chybu :-D. Ked som to videl prvykrat, tak to bolo necakane a bohove :-) ked som to videl dalsie razy, tak som sa specialne na tuto scenu tesil uz dopredu :-). - scena s cistenim pistole? No mozte sa na nu za toto hnevat :-D? To akoby ste sa hnevali na dieta ked zacne kreslit po bielej stene :-). - megaranajky... z hladiska racionalnej vyzivy mozem len krutit hlavou... ale o to tam vobec nejde... proste syncekovi treba dopriat :-D. Co dodat? Je to komedia a mna pobavila a pobavi vzdy ked sa na nu divam, takze v ramci zanru nemozem inak ako 90%. ()

enterama

ebeem ci , tato komedia chce pobavit tym ze babka drzi kolty proklate nizko ale obcas sa zasmejete na niecom uplne inom. Este ked som bol nastrocny, som sa na tom celkom bavil , jeslti se nemylim .. ()

VMa

Až moc bláznivá komedie o příliš starostlivých matkách na nevhodných místech. Míra bláznivosti tomu filmu uškodila, ale mohlo to dopadnout hůře. Odpad to není, ale víc než ty dvě hvězdičky si nezaslouží. ()

Puchyr

Jsem jedinej kdo se bavil. Vím že film nic moc dokonalého není,, ovšem vidět Slyho v takovém filmu je po všech jeho akčních krvákách taková malá oddychovka. Líbila se mi máma ničící mu život. Ničení zbraních ve dřezu, věčným ukazování fotografií z jeho mládí, kupování zbraní a zkrátka celkové řízení jeho života. Ve filmu je spousta zábavných dialogů a situací. hlavně záběr vidět starou tetku z půlmetrovým revolverem byla zábavná. Já jsem se skvělě pobavil 60%. ()

Lvísrdce

Z mého pohledu je to koukatelné jako kulisa v televizy. Nenáročná situační komedie, místy na mě až přetažená a humor místy až nuceně přepjatý. Ale je tam i pár míst, kde jsem se srdečně zasmál. ()

UnrealTom

Mě se tahle akční komedie se Sylvesterem líbí, hlavně dřív sem na to koukal vždycky když jí dávali a ani teďko jednou za čas neomrzí. ()

andykanadan

Veľmi som prekvapený rozpačitými hodnoteniami - jedni to považujú za totálnu blbosť, druhí za úlet. Videl som to už asi 10x a stále sa na tom dobre zabávam, pre mňa je to celkom fajn "oddychovka" ;) ()