poster

Dračí srdce

 • USA

  Dragonheart

 • Slovensko

  Dračie srdce

Dobrodružný / Fantasy / Drama / Akční

USA, 1996, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  *****

  Tento fantasy filmek mám hodně rád. Pro mě je to doposud nejhezčí film s drakem vůbec. Filmek má krásnej příběh ukončenej hodně emocionálně. Efekty se mi hodně líbí, i když to není kdoví jaká špička jako dnes. Prostředí je parádní a výprava povedená. Přátelství rytíře a draka je místy vtipné, místy smutné. Vše doprovází výborná hudba, kterou si vždy rád poslechnu. Za mě 100% :)(13.1.2014)

 • necisty
  ****

  Krásná pohádka s na tu dobu dost parádním drakem a neposlušným princem. Spoil: Docela mě zarážela jeho drzost už třeba ke svému umírajícímu otci hned na začátku, ale asi to tak v takových vrstvách chodilo :). David T. mi v této roli vůbec nepasoval, ale možná, že kdybych viděl nejdřív tohle a teprve potom Harryho, tak bych ho zas nedával v roli Lupina.(10.3.2015)

 • mrksik
  ****

  Doteraz si pamätám ako som tento film žral ako malý chlapec. A úprimne, žeriem ho stále :) Je jedinečný, mohli by ste ho porovnávať s čímkoľvek iným, má skvelú atmosféru a sympatickú ústrednú dvojku hrdinov (drak a Dennis Quaid). Niekedy rozosmeje, niekedy rozplače, niekedy sa zas budete báť či obávať a niekedy sa zas budete napätím chvieť. Chuťovka na prázdne popoludnia :)(22.12.2007)

 • castor
  ***

  Ještě když nebylo největším nebezpečím lidstva globální oteplování, úbytek zásob pitné vody nebo terorismus, létali nám nad hlavami draci. Ještě než rutinér Rob Cohen začal sázet na testosteronem nabitou jízdu s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile, xXx), natočil dobrodružnou pohádku, která pro mě byla vždy jen solidně odvedeným řemeslem. Nic víc, nic míň.(18.4.2015)

 • asinus
  ***

  Hezký vtipný fantasy film, ve kterém se ale občas stane úlet, nad kterým zůstává rozum stát. Představte si, že by nějaký drak vyvraždil lidskou rasu a vy jako poslední žijící člověk byste se s ním spřátelili. V tomto filmu žádný problém, jen v opačném postavení druhů. Uvědomuji si, že je to vlastně komedie, ale tohle mě například trochu nakrklo.(21.8.2007)

 • - Natáčať sa začalo v roku 1994 na Slovensku. (Greenpeacak)

 • - Prvá scéna so šermiarskym súbojom je natočená na Čachtickom hrade. (Aberforth)

 • - Pôvodne chceli producenti obsadiť do úlohy Bowena Liama Neesona, ale štúdio sa nazdávalo, že by sa ako akčný hrdina u publika nepresadil. (H4ku11)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace