Můj bratr je pes

• Německo

Mein Bruder ist ein Hund

My Brother Is a Dog

• Nizozemsko

Mijn kleine broer is een hondje

Môj brat je pes

My Brother Is a Dog

Rodinný

Německo / Velká Británie / Nizozemsko, 2004, 96 min

• Master19

Mají vaše děti rádi pejsky? Tak jim to pusťte, ale dívat se na to s nimi bych moc nedoporučoval...(27.12.2005)

• Dudek

Snesitelný německý snímek o chlapci, který si jako pes vyslouží mnohem více pozornosti a dokonce se dokáže stát hereckou hvězdou. Samozřejmě nechybí spousta rádobyvtipných situací a morální poselství. Každopádně jsem byl sám překvapen, že mi nedělo velké problémy se na to dívat. Malé děti to nejspíš na hodinu zabaví.(11.2.2007)

• Rodriguez

Pro děti je to možná velmi zajímavý film s pejskem, ale já bohužel takovýto druh filmu nepreferuji.(17.5.2008)

• tomdost

Německý humor k popukání. Babičku počural čokl. Smějte se všichni!(21.4.2015)

• Campbell

Poměrně nedávno jsem protrpěl Vesmírný závod, Zachraňte myšáka či celkem i povedený Zázrační pejsci. Ale tohle byla asi největší ptákovina z nich. TAkhle sterilní film o ničem jsem dlouho neviděl. Vše bylo jak špatně natočeno tak špatně zahráno. Hlavní aktérka byla tak nepříjemné že jsem vždy když se objevila zakryl oči(moment, to jsem z toho filmu moc neměl:-)). A to mě od stejného režiséra čeká ještě Prasátko Rudi ještě z menším hodnocení. God save me!!!(2.6.2010)