poster

After the Thin Man

Komedie / Romantický / Krimi / Mysteriózní

USA, 1936, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ***

  Od rezisera W. S. Van dykeho som videl doposial len Devce se spatnou povesti ... toto je tusim druhy jeho film co vidim. A ako komedia je to slabe - manzelia sa vracaju spat domov akesi pozvanie a rozjede sa detektivka. A teda ono to ma byt - jaxom spravne pochopil komedialna detektivka ? Nezasmial som sa ani raz a ani napatie film nema - nefunguje to ani tak ani tak . 60 %(2.3.2019)

 • HVM
  *****

  Druhý díl série o manželském páru, kde on chce přestat být detektivem, zato ona by se jím ráda stala, je pro mě i dílem druhým nejlepším (pětka vede). Mezi Williamem Powellem a Myrnou Loy to krásně jiskří, jejich Nick a Nora se neustále škádlí, vydatně popíjejí a kudy chodí, tudy perlí. I v tomto díle na nás čeká vražda, tedy spíše vraždy, a tentokrát je v zástupu podezřelých i Nořina sestřenice, a tak se – k našemu pobavení a Nickově zděšení - seznámíme s její rodinou. Než dojde k odhalení vraha, kdy Nick typicky sezve všechny podezřelé na jedno místo a čeká, až vrah podlehne atmosféře okamžiku a prořekne se, navštívíme například party, kde naživo zazní i slavná píseň „Sing, Sing, Sing“ – zde poprvé ve filmu. Když k tomu všemu přičtu ještě psí hvězdu Skippyho jako pana Astu a fakt, že se zde objeví Jimmy Stewart v jedné ze svých prvních rolí (a jaké!), je to u mě bez váhání za plný počet. You bet you!(4.3.2011)

 • Flego
  *****

  Druhé stretnutie s Nickom a Norou ( báječní Powell a Loy ) má šťavňatejší scenár a je zábavnejší než jednotka. Humor je opať excelentný, večne pripitý Nick vyšetruje vraždu a pritom mu pomáha jeho atraktívna manželka. Ich psík Asta má taktiež slušný priestor a musí si vyriešiť svoj partnerský problém, tieto scény sú veľmi zábavné. Vo vedľajšej úlohe sa stretávame so začínajúcim Jimmym Stewartom.(9.2.2014)

 • KarelR
  *****

  Yep, lepší než jednička. Já se ale spíš divím, že tehdy prošla série detektivek, jejichž hlavní hrdina je konstantně pod parou :) Asi je to tím, že je Powell v tomhle stavu naprosto okouzlující a konstantně hláškuje, takže to cenzory muselo zlomit. Zápletka dvojky je výborně zamotaná (vůbec jsem netušil, která bije...), Myrna Loy je zase sladká až na půdu a bonus v podobě rodinných trampot Asty nemá chybu. Snad další díly alespoň drží vysokou laťku, protože Powellem moderovaná debata chrápajících příbuzných je nepřekonatelná :)(10.8.2008)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Scénář(8.4.2004)

 • - Film existuje aj v počítačom kolorovanej verzii. (Svadbos)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace