Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších "záporáků" hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.
Málokdo ovšem také ví, že Krvavý sport je o životě a začátcích skutečného "bojového umělce" Franka Duxe (čti ďuks), jenž se s konečnými výsledky svých soubojů stal legendou bojového umění (56 knockoutů a 300 bodových vítězství). Dokonce Dux sám dohlížel na bojovou choreografii filmu. (oficiální text distributora)

Zagros

Jeden z nejlepších filmů s Van Dammem. Scénář mu padl přímo na míru, žádné velké herectví, prostý příběh a jeden souboj za druhým. Jako malý jsem měl Krvavý sport velmi rád a i v dospělosti je pro mě jedním z nejlepších filmů v daném žánru (akční/soubojový/turnajový). Za hranice žánru se pro srovnání raději nedívám a film se nesnažím hodnotit ani nijak přísně z hlediska filmařského umění. Proto mu také zůstávají pěkné tři hvězdy. ()

iXtr3m3

Legenda legiend akčných bojových filmov. Skvelý JCVD, skvelý Bolo Yeung, mladý Whitaker a kopa ďalších. Pecková arénovka, jeden z filmov, ktorý som videl asi milión krát a nikdy sa mi neomrzel. ()

1860

I když bojové umění dokážu ocenit jen u Bruce Leeho a Jackieho Chana, tohle zase nestálo za starou belu, prostě klasika s žánklódem fandamem.. ()

cab

V ranem mladi bych tasil privlastky jako bezchybny a naslapnuty bojovy film s uhrancivym (Jean-Claude Van Damme). Ted slaby prumer s dobrymi akcnimi scenami a hlavnim predstavitelem bez charisma a hereckeho talentu. V tomto pripade nostalgie z VHS nefunguje jak ma. 45% ()

Hanys_

Klasika všech bojových filmů. Teda aspoň u mě je to bojovka numero uno, kterou jsem zbožňoval v dětství a ten pocit mě s věkem vůbec neopouští. Mladý neokoukaný Van Damme, mašina Bolo Yeung a jako bonus dělá křoví ucho Forest. Samozřejmě nechybí ani výborná hudba plus testosteronem nabitý hlavní song... ()

Paity

Jeden z nejznámnějších filmů Jeana-Clauda Van Damma. I přesto mi to zhola nic neříká a celé mě to nudí. Pro mě v tomhle ohledu je k dívání se leda první Karate Kid. Asi jsem staromódní. ()

maslic

5* bych dal v dobe kdy jsem tento videoklip videl. 3* bych dal pred par lety. Dnes bych dal 1* a jeste bych se tomu strasne smal jako nejake parodii. Davam ** za nostalgickou hodnotu. ()

Haymar

Některé filmy jsou jako víno (popř. kvalitní tvrdý chlast) - s přibývajícím věkem neztrácejí nic ze své chuti - naopak zrají a jsou čím dál lepší... A pak jsou takové ty chutné (některé více, jiné méně) jednohubky, které buďto snězte hned nebo se jim později raději obloukem vyhněte... Bloodsport patří do té druhé kategorie - před 20 lety celkem působivá podívaná, nicméně z dnešního pohledu je to úsměvná kravina, na níž není (vyjma charizmatického záporáka Bolo Yeunga) zajímavé vůbec nic! Nebýt toho neuvěřitelně strašnýho soundtracku a přehnaně moc "zpomalovaček", dal bych (i když jen z nostalgie - no a co?) určitě ještě o hvězdičku víc... Btw: A až všichni umřeme, Forest Whitaker bude žít dál a bude vypadat pořád stejně ()

Wishkah

zvláštní režie, jednoduchý příběh a ani některé bitky nejsou nic moc ale už jen proto, že tenhle film dostal na výsluní jednoho z nejslavnějších akčních hrdinů si zaslouží pozornost. ()

Prochy38

Jeden z nejlepších filmů J. C. V. Dammea. Teda podle mě. Dobrá akce, solidní scénář a má to všechno hlavu a patu. Dobrá podívaná. ()

ondrula

Nostalgicky vzpomínám, jak jsem tehdá ty souboje obdivoval. S odstupem času se ale začínám obávat o svou sexuální orientaci, protože dnes ten film působí strašně homosexuálně a veškerý ty záběry tréninku do pasu obnaženýho van Damma musí vážně obdivovat hlavně homobuzny. ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (více)