Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších "záporáků" hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.
Málokdo ovšem také ví, že Krvavý sport je o životě a začátcích skutečného "bojového umělce" Franka Duxe (čti ďuks), jenž se s konečnými výsledky svých soubojů stal legendou bojového umění (56 knockoutů a 300 bodových vítězství). Dokonce Dux sám dohlížel na bojovou choreografii filmu. (oficiální text distributora)

VincK

Nejlepší akční béčko, které jsem si opravdu zamiloval hlavně kvůli tréninkové scéně a příjemnému soundtracku. Nebýt hrozných Van Dammových skřeků a finálového boje, kde Bolo Yeung působí hodně odevzdaně dal bych o hvězdičku víc. ()

RobinPM100

Van Damme byl svého času velkou hvězdou, hvězdou osmdesátých a devadesátých let. Krvavý sport je jeho stěžejní film. Film, který ho proslavil po celém světě. Lehce evokuje filmy s králem stylu Jeet-Kune-Do, který také dobyl Hollywood - Bruce Leem. Hrdina, který se, v tomto případě na turnaji, doslova prokope až na vrchol. Je zde i určitý odkaz na staré dobré Shaolinské filmy, kdy se outsidera ujme dědeček "hříbeček" a z nemotorného mladíka udělá mistra bojového umění. ()

david.babick

nejlepši Van Damm, nejlepši arénovka ! film který mám v top 10 aspoň :-) vzpomínky na dětství a pořádná nostalgie hraje v mém hodnocení velkou roli..když ten film vidím tak mám největší radost :-) soundtrack boží, vedlejší postavy super ( Jackson "Harley Davidson", mladej Whitaker, superzáporák Čonk li, Opičák, Sumo tlusťoch, Paco a hromada dalších ) a samozřejmě hlášky ! zajímavostí je, že nejnovější dabing s Juřičkou mám nejradši..a to nejsem zastánce nových dabingů..prostě Blood sport je kult ! ou kej jů es ej ()

hrumsrt

Ty vado! Tak takového JCVD jsem chtěl vidět v těch jeho legendarních akčňácích.. Po překvapivém zklamání v podobě protrpěného kickboxera, jsem se dočkal a dostal film, jaký jsem chtěl vidět. Srší z něj energie, mládí a přesto když se do toho opře, je z něch opravdový zvíře. Kumite, kumite, opravdu by mě zajímalo kolikrát to tam doprdele řekli.. Není to o ničem jiném než-li o těch soubojích. Příběhově proťoučké, ale přesně takhle mají tyhle bojové filmy vypadat. Finální souboj je parádní jízda a dokonalá tečka za celou cestou. Úžasná klasika, kterou podporuje tolik suprových hudebních motivů. Že pak zjišťujeme, že nějaký "Pan Dux" opravdu bojoval snad ani nemůže film více posunout. Nesmrtelnost za tohle! 75% ()

kridlo

rozhodne to najlepsie co mozete vidiet medzi filmami s podobnym nametom. Suboje natocene v tomto filme sa mi jednoducho nikdy neopozeraju ()

X-tREmE

Starý dobrý Van Damme ešte v plnej sile a v tej dobe atraktívnom Hong Kongu. A nesklamal ani skvelý záporák Bolo Young. ()

hronik odpad!

Nemohu si pomoc, ale odpad je slabe slovo.Herecke vykony Van Damma jsou tupe a prazdne.Pravda bojove umeni neni zrovna muj salek kavy takze se tem kdo mu rozumeji omlouvam. ()

Belerofon

Pocta průkopníkovi některých sportů a dodnes držitele nesčetně mnoha rekordů Franka Duxe. Jinak pochopitelě B" klasika, jenž nemůže dostat méně jak 3 hvězdy...plus závěrečná scéna: Trapas že se můžu smíchy potrhat o:)) ()

Zeddi

První film, kdy se mi do podvědomí dostal Jean-Claude Van Damme. Tenkrát jsem ho viděl na videu s dabingem typu ach muj bože ach..... au to bolí atd. Prostě jeden hlas podkreslený originálem. A hrozně jsme to tenkrát žrali. První film, kde jsem karate nebo jiné bojové umění viděl ve filmu a hrozně se mi to líbilo. ()

holden

Nekritickych pat hviezdiciek za krasne nostalgicke spomienky pri sledovani neviem kolkokrat okopirovanej VHS kazety. Doteraz mam v zivej pamati vela scen, ktore som sa ako dieta snazil s kamaratmi donekonecna kopirovat. Konkretne scena s prachom v ociach v poslednom suboji s najvacsim zloduchom je uplne bozia! ()

Vitex26

Jedno z top béček osmdesátkové produkce a rozhodně nejlepší představení páně Van Damma. V deseti letech snad můj nejoblíbenější film. 4* tedy možná z nostalgie, možná proto, že nechci prakticky popřít sám sebe, třebaže dětského věku, a možná taky z toho důvodu, že i tenhle trhák, byť se to dnes může zdát třeba směšné, pomáhal utvářet mou náklonnost k filmu. Když už nic jiného z předchozího souvětí, pak si přiznejme alespoň tolik, že i Krvavý sport patří neomylně do filmové historie, i když se to některým "citlivkám" nemusí zrovna pozdávat. ()

Shelby14

No jo, tady prostě zafungovala zase ta nostalgie. krvavý sport je další z těch, který jsem hltal jako malej fracek na VHS. film hloupoučkej až na půdu, ale díky době vzniku se tomu dá leccos odpustit. všechno béčkový, od hereckých výkonů přes bojovou choreografii až po scénář, ale je to prostě osmdesátkovej kult. ()

FreddyKrueger

i pres otresnou anglictinu a prazvlastni hudebni doprovod, i pres sablonovite postavy a misty dost citelnou a predvidatelnou dejovou linii, i pres silne nesympatickou blondatou novinarku, je Bloodsport skvela akcni pecka. bojove sceny jsou opravdu skvele. Jean-Claude je zde ve sve nejlepsi forme. ()

Sharkman

Jak tady ctu ty komentare, tak bych zvracel. Tento film byl v dane dobe jeden z nejlepsich filmu o bojovych umenich, kde se stretavali ruzne boj.styly. Dat mu 2 hvezdy, je velka urazka !!!! ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (více)