Když si umírající dědeček postaví hlavu, začíná se teprve rozbíhat ta správná zábava: dědeček Bu-eon kdysi v mládí svému příteli slíbil, že jednou svoji vnučku provdá za jeho vnuka, nyní už čtyřiadvacetiletého Sang Mina, který se dámské společnosti rozhodně nevyhýbá a jehož jediným životním cílem nejspíše je neustále si Bu-eon dobírat. Po vlně protestů dojde násilně vytvořený pár k názoru, že nezbývá než k sňatku skutečně svolit. Svoje nechtěné manželství se ale takřka od začátku rozhodnou před okolím pečlivě tajit. Aby ne: Bu-eon je totiž pouze patnáct let. (kiddo)

matini

Vážně pohodovej film u kterýho jsem se bavila. Potom co jsem film viděla jsem měla sto chutí si ho pustit znovu. ()

Radek.SCH

První hoďka byla parádní, konec tak debilní a >korejský< že jsem tomu musel srazit 1* Opět se nenechte odradit infantilním plakátem. - 60 % ()

SatuPeka

Asi už stárnu a měknu...Po skončení této roztomilé romantické komedie jsem jen tak seděl a usmíval se jako idiot. ()

JohnyTrava

V poslednej dobé nemám trikrát šťastie na výber. Nie žeby som vyberal zle, ale perly to tiež nie sú. Jednoducho taký lepší priemer, ktorý vás pobaví a keď sa doň zapozeráte tak ten čas ubehne rýchlo a môžete si povedať, že ho nebola škoda. Ale to je všetko. Žiaden údiv sa nekoná, nerozmýšľate nad tým čo ste videli a na film sa len tak zas nespomeniete. Opäť jeden z tých na spestrenie nudných chvíľ, alebo keď vás zmorí choroba. ()

vlKousek

Tento film je tak krásně odvázaný, jednoduchý, zábavný. Už na něj koukám potřetí a vždycky se směju a zapomenu na problémy atd. ()

boombang

Všichni cynikové se klidně můžou postavit na hlavu, alá já dávám plný počet. A za Geun - Yeong Mun bych ještě dalších pět hvězd přidal. ()

RigorMortis

Milá a trocha uletená romantická komédia, ktorá mi zbehla ako voda. Možno trocha naivná, no to jej na kvalite nijak neuberá. Za Geun-youngine držky bod navyše. ()

Efreeti

Výborná romantický komedie...děti 2 dvou blízkých(zpřátelených) rodin musí slpnit dávný slib prarodičů, že se vezmou...syn jedné rodiny je playboy, který se otočí za každou sukní a dcerka druhé rodiny má jen 15 let a chodí na střední školu...z téhle zápletky se odvíjí hromada zábavných scén a situací. Je to taková civilnější, méně střeštěná i méně poetická "My Sassy Girl", přesto ve svém žánru spička. ()

Bobofon

Tak si myslím, že jihokorejská vláda podplatila některé místní uživatele, aby této slaboduché plytkosti dali různá nesmyslná hodnocení, jako třeba tři hvězdičky a dokonce i více. Mě nepodplatil nikdo (herdek!), takže můžu směle a hrdě mlít svou pravdu o tom, že tenhle film je slabší než krajíc chleba v severokorejským vězení. Zvláště hlavní hrdinka je a-b-s-o-l-u-t-n-ě nesnesitelná, jak už to někdy ty korejské herečky bohužel svedou. Neuvěřitelná naivita, a to jsem deset minut přemýšlel, jaké slušné slovo zvolit. ()

muti

"MY LITTLE BRIDE se záhy stala naprostým hitem a vysloužila si titul druhého nejoblíbenějšího filmu roku 2004." Dohodnute manzelstvo nie je az tak vynimocne, no ked si v modernom svete vezme vysokoskolak 15-rocnu babu tak to uz bude stat za to. hlavne ked si casto robievali zle. ich vztah ma byt ale utajeny pred verejnostou, aby sa predislo... vsak viete coho su ludia schopni. ako si najdu cestu k sebe a ako dlho sa im podari udrzat ich velke tajomstvo? nebude to ale lahke kedze hl. hrdina bude stážovať na skole kam chodi jeho mala chutna nevesta. vo filme bolo dost scen ktore som si musel proste prehrat este raz, urcite si najdete nejake aj vy ~ ()

Soupalka

Jeden z mnoha korejskych filmu ktere pusobi tak jakoby trochu rozvlekle nic a na konci si uvedomim ze jsem se vlastne skvele bavila a nic mne u toho nerusilo. A to vse u filmu ktery ma tolik predvidatelny scenar, ze mate pocit ze byste jej umeli take napsat, hudbu komponovanou tak, ze si ji ani nevsimnete a pritom nikde nechybi a ustredni par ktery proste hraje skvele a tak jak ma. Moon je roztomila jako vzdy a jeji vyrazova pestrost filmu vylozene prospiva. Skoda ze nedali jeste vetsi prostor jeji umelecke "universalnosti" a nenechali ji vic zatancovat nebo zpivat. Film ale tahne hodne Rae-won Kim a tak by toho bylo moc. Prave kvuli nemu se nabizi srovnavat s ...ing, ale tohle neni takova korejska melodramaticka romanticka zdimacka a oba filmy jsou nesrovnatelne. ()

Ondrew

Prijemny a mily film, to rozhodne ano. Pokojna oddychovka, ktora zabavi obsahom a -- samozrejme -- ponuka i patricnu davku romantiky, hoci ta sa dostavuje skor az v poslednej casti snimky. Lez, z hladiska inych azijskych produkcii (a v tomto pripade specialne juhokorejskych) mi prave "Eorin shinbu" pripadal pri sledovani akysi "nenaplneny", ba priam az "polovicaty". Nic to vsak nemeni na tom, ze stale ide o nadpriemer a po dopozerani v cloveku ostava akysi hrejivy pocit. Akokolvek, tentoraz to vnimam na 60%. ()

27p16and41p6

Je to moc pěkný film, ale chyby by se našly. V některých momentech jsem měla chuť přepsat scénář, nějak bych zkrátila tu dobu, kdy se Bu-eon chová k manžílkovi ošklivě, chvilkami mně to ani nepřipadalo, jako by ho měla ráda aspoň jako kamaráda. ()

Galeana

Nádherný příklad toho jak krásně jednoduchý a vtipný film dokáže pokazit (americký) konec. Pořád si ale zaslouží 4 hvězdy . ()

Baerdeller

Příjemný kousek natočený trochu retro způsobem - kamera vypadá jak z konce devadesátých let (to nevadí). Je tu jen jedna "malinkatá chyba" - naprosto supertrapný a dementní konec... Takhle jenom za 4****. ()

studentice

My little Bride je především komediální snímek plný milých a někdy bláznivých momentů. Už dlouho jsem se u sledování filmu tak nenasmála. Přemýšlela jsem i o 5 hvězdičkách, ale hollywoodský konec nakonec jednu hvězdičku ubral. Chcete-li strávit dvě hodinky s úsměvěm na tváři, tento film je pro vás tím pravým. ()

Maysha

Nebyla to špatná podívaná, ba naopak, je to milá a příjemná dvouhodinovka. Nicméně na čtyři hvězdičky to nemá, chybí tomu nějaké osvěžení za pomocí hudby a vtipnější scény. Film docela poukazuje na dnešní světovou situaci, kdy jsou náctileté dívky nuceny se vdát za rodiči vybraného ženicha. ()