Když si umírající dědeček postaví hlavu, začíná se teprve rozbíhat ta správná zábava: dědeček Bu-eon kdysi v mládí svému příteli slíbil, že jednou svoji vnučku provdá za jeho vnuka, nyní už čtyřiadvacetiletého Sang Mina, který se dámské společnosti rozhodně nevyhýbá a jehož jediným životním cílem nejspíše je neustále si Bu-eon dobírat. Po vlně protestů dojde násilně vytvořený pár k názoru, že nezbývá než k sňatku skutečně svolit. Svoje nechtěné manželství se ale takřka od začátku rozhodnou před okolím pečlivě tajit. Aby ne: Bu-eon je totiž pouze patnáct let. (kiddo)

BUD-SFIS

Mlask, tak takove filmy opravdu muzu videt. Dobra zapletka a mlady par se muze zacit vyporadavat se svymi slastmi a strastmi a starostmi, ktere nechtene manzelstvi prinasi. ()

Laputa

Hezký film z krásnou Geun-yeong Mun a fešákem Rae-won Kim. Mun dělala ve filmu skvělé ksichty. Bohužel místy nudné a nepoutavé. ()

FilMiki

jihokorejska filmova produkce, potazmo mentalita protagonistu tohoto filmu je neco co sice chapu, ale nedokazu to plne ocenit bo mi to prijde kycovite az si skoro zacinam myslet ze byt to film evropsky, tak je to ve skatulce ´parodie´. Ale mozna jsem taky jenom velkej cynik..;) ()

ivan_drago

Nechť je vše řečeno tím, že to je zatím nejlepší korejská romanťárna, jakou jsme viděl... A slečna Geun-Yeong Mun podává na svůj věk a téma tohoto filmu neskutečný herecký.... to... výkon... ()

terunka003

Ztřeštěné, veselé, vtipné, zamilované, hezké. V našich podmínkách nerealizovatelné. Naštěstí. Krásný film. Výborná komedie. Natočit tento film Američané, asi by z toho vznikla laciná béčková komedie. Korejské filmy se mi zamlouvají čím dál tím víc. Hlavní představitelku My Little Bride, Geun-yeong Mun jsem již viděla v jiném snímku - Daenseoui sunjeong. Musím podotknout, že je to velmi sympatická herečka, která je perfektně střelená i vážná zároveň. Hezký film pro každého, kdo se alespoň trochu nebojí číst titulky. ()

Millanium

Příjemná lehce naivní romantická komedie o sňatku čtyřiadvacetiletého budoucího učitele a 15tileté školačky na přání jejich zdánlivě umírajícího dědečka. Výborní herci a spousta vtipných scének. 75% ()

Kalidor_

Musím suše konstatovat, že Korejci opět nezklamali. Jak nemám rád romantické filmy a nudím se u nich, Korejci to ale pojmou vždy tak originálně a s kouzlem jim vlastním, že člověk jen zírá, směje se, je dojat a v mém případě neusne u toho! :-) ()

Pecival

Kvůli tomu konci bych s chutí hvězdu ubral, ale ovládnu se. Protože se jedná o pohodový, docela zábavný film. Rae-won Kim perfektní. ()

Bernhardiner

Starý dědeček se rozhodne, že provdá svoji vnučku za vnuka svého již zesnulého přítele. To je bohužel asi na tomto filmu jediný originální počin, zbytek je prachobyčejná romantická komedie, kdy se oba dva snaží ostatním lidem zatajit, že spolu bydlí, kdy se hlavního hrdinu snaží získat jedna jeho kolegyně a kdy se hlavní hrdinka zamiluje do jednoho kluka, kterého však miluje její kamarádka. A končí to - věřte nevěřte - scénou, kdy dívka zjišťuje, že miluje svého manžela a ne svého přítele, kterého přenechává své kamarádce. Pochopitelně to musí být před celou školou..no bravo :-P Naštěstí to zachraňují docela dobré herecké výkony. 60% ()

Hollohlaway

Zápletka je sice trhlá, ale nečekaně originální  a přináší prostor pro plno gagů a vtipných situací, navíc Moon Geun-young je roztomilá jak košík koťat. Je to svěží, neuvěřitelně sladce romantické, a já starý cynik jsem se smál , fandil a dokonce i dojímal, neuvěřitelné. V jiném než korejském prostředí, s jeho hierarchií, sociálním a vzdělávacím systémem by to podle mně takhle neobstálo, přeci jen vdaná patnáctka by byla kdekoliv jinde pojatá spíš buď cynicky vážně, nebo jako nic moc k divení. Tady to funguje, scéna, kdy mu ve školní uniformě přinese oběd na vojenské cvičení je prostě boží. ()

luk.

Možná to zní jako klišé, že jihokorejské filmy jsou nadhodnocované, ale musím říct, že s tím klišé nezbývá než souhlasit, protože nic jiného ani udělat nelze. Korejci to prostě umí a i z relativně jednoduchého příběhu vytlučou, co se jen dá. A dívat se na výsledek je opravdu zábava. ()

system

Na 5* to sice neni, ale i tak se jedna o velice prijemnou komedii behem ktere jsem mel usmev od ucha k uchu po celou dobu ()

Nethar

Dobrých asijských filmů už jsem viděl pěknou řádku, ale dobrou komedii ještě ne. Jejich humor mi je povětšinou hodně vzdálený. Tady jsem se ale i zasmál, pěkný odlehčený snímek. ()

jorgus

at je je hlavni zapletka tohoto filmu jakkakoliv neverohodna a scenaristicke berlicky pri scenkach v prvni polovine neverohodne, tak stejnak je to vsechno v pozadi neuveritelne pozitivniho a mileho filmu. Neni to sto procent za film ktery neni uplne dokonaly, ale sto procent za dve prijemne stravene hodiny zivota:) ()