Když si umírající dědeček postaví hlavu, začíná se teprve rozbíhat ta správná zábava: dědeček Bu-eon kdysi v mládí svému příteli slíbil, že jednou svoji vnučku provdá za jeho vnuka, nyní už čtyřiadvacetiletého Sang Mina, který se dámské společnosti rozhodně nevyhýbá a jehož jediným životním cílem nejspíše je neustále si Bu-eon dobírat. Po vlně protestů dojde násilně vytvořený pár k názoru, že nezbývá než k sňatku skutečně svolit. Svoje nechtěné manželství se ale takřka od začátku rozhodnou před okolím pečlivě tajit. Aby ne: Bu-eon je totiž pouze patnáct let. (kiddo)

PetrPan

Zřejmě jsem si rozbil své růžové jihokorejské brýle, ale Eorin shinbu je v krátké době druhá sladkost z těchto luhů a hájů, která mě slušně zklamala. Rozpačitý motiv lásky mezi starším hezounem a patnáctiletým děckem mě opravdu za srdce či cokoliv jiného nechytal. Možná i proto, že Geun-young Moon byla jako dítě velmi přesvědčivá a já ještě nejsem verbal. Komediálně pak film stojí někde mezi zapomenutelnou americkou pásovou produkcí a třeskutým východoasijským smyslem pro humor. Jedna hvězda. ()

ainny

Nějak si musím vždycky na Korejce zvykat. Ani nevím proč, ale když si zvyknu, tak se většinou bavím. Stejně tomu bylo i u "malé nevěsty". Věk hlavní hrdinky mě nejdřív zarazil, ale pak se rozjela kouzelná romantická komedie. I když konec byl hodně předvídatelný, tak situace - nezřídka doprovázené smíchem - které k němu spěly byly rozehrávány nenuceně a s lehkostí, jako kdyby je herci ani nehráli. Vzhledem k tomu, že počasí nebude stát v nejbližsích měsících za nic, tak doporučuji nějaký teplý nápoj a relaxaci u Eorin Shinbu. ()

Jirka_Šč

Jedním slovem: Příjemné. Reálný věkový rozdíl mezi představiteli ústřední dvojice je šest let (což se dá) a tak mi nepřipadal jejich vztah (většinu filmu sourozenecký nebo kamarádský) nijak křečovitý. Jak Mun Geun-yeong, tak Kim Rae-won, jsou herci, na které se dívám rád. Pohodová a zábavná komedie o jednom "vynuceném" manželství. Zasloužené 4*. ()

Lacike

Príbeh o tom ako sa pár kvôli sľubu dedkovi najprv ožení a až potom sa do seba postupne zamiluje. Ona má naviac len 15 rokov, takže sa ešte často správa ako decko a len pomaly zisťuje, čo je to skutočná láska. Trochu ma sklamala prvá polovica filmu v ktorej funguje len komediálna časť, ale romantika medzi párom vôbec. Dokonca sa na čas ich cesty rozdelia, čo je škoda. Hneď od začiatku to mohlo medzi nimi iskriť. On len chlastá a zúfa si, že je zrazu ženatý a ona sa zamiluje do spolužiaka. Až v druhej polovici, keď jej muž príde na jej školu učiť, sa film konečne naplno rozbehne. Jednak sa tu objaví veľmi vtipná postava učiteľky, ktorá sa ho snaží zbaliť a ona začína na učiteľku žiarliť. A zároveň začína fungovať aj romantická línia, keďže si ona začína uvedomovať svoje city k manželovi. Vydarilo sa aj herecké obsadenie. Geun-young Moon je roztomilá ako snáď v každom filme a aj keď sa chvíľu správa sebecky, tak sa na ňu nedá hnevať. A Rae-won Kim je zase skvelý v úlohe jej manžela, ktorý je taký ňouma s dobrým srdcom. Takže až na slabšiu prvú polovicu je to jedna z tých lepších romantických komédií s humorom, ktorý nie je trápny a našťastie tu ani nikto nezomiera. Dokonca ani ten parchant dedko, ktorý to len predstieral. 7/10. ()

Bast

Je pravda že My Little Bride se táhne a že dynamiky má jenom pomálu, ale přesto má v sobě něco, co vám učaruje. Pro mě to byl super sladký hlavní herec, kterého mám ráda už z jiných romatických komedií a který se pro takovéto role přímo narodil... Každopádně i když se film vážně dost táhne, tak si stejně budete přát, aby nikdy neskončil... ()

Dale

Milá romantická komédia, trošku podobná My Sassy Girl a nebyť odfláknutého konca s vyznaniami na pódiu, tak by to bolo na 5 hviezd. Veľmi sympatická ústredná dvojica tomu dala potrebný šmrnc. ()

Folpa

Po delší době jsem se kouknul na nějakou tu ´´asii´´ :)) a opět nezklamala. Film je vtipný, romantický se zajímavou zápletkou a sympatickými herci :)) ()

Lama.Lama

S Moon Geun Young nemůže být žádný film špatný. Pro mě ale naprostým překvapením byl Kim Rae Won, který film udělal skvělým. No je to roztomilá komedie, dokonce mě i mrzí, že není delší než 115 minut. Rozhodně lepší 4* ()

keddy79

Já nevím. Moc příjemně se na tento film dívalo, párkrát jsem se i srdečně zasmála, ale nebýt výborných ksichtů hlavní představitelky, do dlouhodobé paměti by se mi z tohoto filmu moc nedostalo. ()

Krt.Ek

Až nakažlivě pohodový film. Vskutku velmi pohodová rodinná komedie, jež si to výrazně nadprůměrné hodnocení zaslouží. Už se těším až domácnost Sangmina a Bueon navštívím podruhé. 75% ()

Popluh

Tak oddechový a optimismem nabitý filmy do nepohody, že mu odpustíte i tradiční a neoriginální příběh zakončený předvídatelným koncem. 80 % ()

wipeout

Ach jo, asi už naozaj patrím do starého železa fanúšika Kórejskej romantickej produkcie. Alebo, čo je omnoho viac pravdepodobnejšie, ide naozaj o objektívne zhodnotenie tohto bizarného filmu. Predovšetkým ten námet: 15 ročné dievča, ktoré je donútené vydať sa za staršieho, viac brata ako kamaráta z detstva pripomínajúceho muža. No jednoducho z toho celého máte pochopiteľne hlúpy pocit. Potom sa už aj tažšie smeje, teda keď by sa dalo na čom, pretože až na pár vínimiek a zdarenému výkonu Rae-won Kima, si tu toho smiechu veľa neužijete. Romantika taktiež pokulháva za štandardom na akí som zvyknutý. A fakt, že tu svieti čísielko 91, radšej ani nebudem komentovať, lebo by som sa len opakoval. 2,5* ()

Petfruf

Tenhle film zaručeně zvedne náladu i tomu největšímu bručounovi. Eorin shinbu je z velké (opravdu z velké) části komedie, takže se romantiky nemusí bát ani její zavilí odpůrci. A to, co na plátně předvádí Rao-won a Geun-Yeong, to je prostě bomba! ()

Hees

Veľmi príjemná romantická komédia. Každá scéna v Eorin Shinbu krásne nadväzuje na tú predchádzajúcu. Herci podali vynikajúci výkon a preto s nápadu, ktorý nie je nejako extra úžasný vznikol počin, ktorý úžasný je. Vrelo odporúčam. (Hodnotenie 4,5) ()