Trochu idealistické, ale tak proč ne. Když vememe v potaz dobu začátku 80. let, tak šlo vlastně o jeden z mnoha příběhů o tom, jak to tenkrát často chodilo. Paradoxní potom je, že i dneska se stále ještě, i když v minimální míře, děje to samé.(6.10.2015)

• Adiemus

Nezajímavé zpracování, podle dlouhých (až otravných) komentářů jednotlivých postav mi přišlo, že jde o hraný polodokument. Obávám se ale, že zrovna tohle nebylo režisérovým záměrem. A ke všemu ta příšerná móda osmdesátých let...(7.4.2014)

Je začátek osmdesátek, takže herci nosí opravdu příšerné účesy. To ale nic nemění na tom, že drama o coming outu je dobře zahrané a uměřeně napsané. Nekonají se žádná prudká dramata, je to střet charakterů a jejich reakcí na nečekanou situaci. Přestože všichni náhlý zlom ustojí, už navždycky jím budou poznamenaní. ____ Nenápadná produkce, jednoduchý příběh, ale i tak zasáhne. Nejspíš proto, že je zobrazený upřímně a reálně. /16. 6. 14./(16.6.2014)

• danecek24

40. Zlatý Glóbus za rok 1982 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "Making Love" - Hudba a text Burt Bacharach, Carole Bayer Sager(23.12.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,897,978Tržby Celosvetovo $-(16.11.2009)