Tušíte, co se začne dít poté, když letadlo po okraj nacpané kráskami, letícími na soutěž Miss Galaxie, ztroskotá na opuštěném ostrově, kde žijí prehistorická prasata a inteligentní opice? Pokud ne, pak tuto bláznivou komedii plnou dívčích půvabů a ztřeštěných dobrodružství rozhodně doporučujeme... (oficiální text distributora)

Cement73 odpad!

Pre pána kráľa... to snáď nemyslia vážne! alebo v skratke WTF. Tejto tuposti som venoval pár minút a už nikdy více ()

artas odpad!

Neuveriteľná kravina. Ak som sa v minulosti čudoval čo to znova niekto natočil, tak na tento film som sa díval z otvorenou hu.. (ústami). Scenárista bol asi sfetovaný, ale nie je mi jasné prečo určite sfetovaného režiséra nestiahli z placu?! ()

drankeryth

Trapna parodia v ktorej sa to hemzi ubohymi scenami na rozne filmy. Nieco sa tam aj naslo, co by stalo za smiech, ale vacsina z tohoto filmu zabieha az to absolutnej trapnosti. V poslednej dobe som uz pekne dlho nevidel skvelu parodiu. Dockam sa este niekedy nejakej parodie, ktora ma donuti sa smiat neustale? ()

filip289 odpad!

Najhoršia paródia akú som kedy videl. Nezasmial som sa ani raz a stále nechápem, ako som to mohol dopozerať do konca. Vrchol trápnosti, tomuto filmu sa radšej vyhnite. 0% ... NIKDY VIAC! ()

Mire odpad!

Kurva tak toto by som púšťal za trest!!! Kto sa na tom dokázal aspoň trochu ÚPRIMNE zasmiať mu zaplatím poldeci!!! ()

habertek odpad!

No čekal jsem něco jako Tohle je Sparta či Disaster movie, ale tohle je vcelku síla. Ještě, že mozek pracuje tak, že špatné vzpomínky vymazává takže si z toho filmu už moc nepamatuju...Je to totální guláš všeho možného a pomyslnou ,,třešničku na dortu" trapnosti zde představuje jakýsi dinosaurus či co to má být, který je graficky zpracován jako by vypadl z nějaké PC hry z 90tých let...No odpadům se vyhýbám, ale toto fakt néé! ()

Bilky odpad!

Asi 15minút som nevieriaco zízal, že niekto môže obetovať nielen peniaze ale aj čas a energiu na vytvorenie podobného humusu/hnusu/hlienu a potom som to znechutene prepol! A ešte som to prepol raz na pár minút pred koncom lebo nič iné nebolo a to čo videli moje kalné oči bolo ako po haluciogénnej párty. Ešte aj parodované filmy bolo ťažké spoznať! GRC za ktorý sa E.ROBERTS musí preklínať. ()

rador

Opice čo chcú ovládnuť Noemovu archu.. Pápež s Michaelom Jacksnom, ktorí sa tomu snažia zabrániť.. Gigantické prasa.. Lietadlo s Misskami, ktoré stroskotá na ostrove..Efekty horšie ako v Súboji titanov. Čo viac si môže obdivovateľ absurdných filmov priať? :) Zaujímavosť: Natáčalo sa aj na Michaelovom ranči - Neverland ()

HAssAN odpad!

Vždy váham keď mám dať filmu odpad, ale tu nebolo treba. Ani len úsmev mi nevyčaril, tvorcovia to skôr mysleli ako paródiu na paródie. ()

Fez odpad!

následující komentář obsahuje vulgarismy- Pro pana stollera: ty kokote! Jak se opovažuješ mi kurvit moje oblíbené filmy. Tohle bych nepustil ani mentálně postíženým dětem. Mělo by se to jmenovat spíš šílenej BLIJÁK! ()