Akční megastar Wesley Snipes (trilogie Blade, Šerifové, Přepadení ve vzduchu) představuje v tomto nepředvídatelném, výbušném kriminálním thrilleru profesionálního lupiče, kterému se jeho divoké kousky začínají vymykat z rukou. Kapitán Jack Tulliver (Snipes) je bývalý člen oddílu Delta Force. Teď ale vede bandu lupičů, která se chystá přepadnout obrněný vůz převážející vzácný náklad. Perfektní plán se ale poněkud zvrtne a oni skončí s obrazem Van Gogha. Navíc se jeden z Jackových kompliců stává rukojmím sadistického ruského gangstera, který se k loupeži připletl. Tulliverovi zbývá jediná možnost: sebevražedná záchranná mise, kde se z protivníků stávají spojenci, z nejlepších přátel noční můry a kde přežít znamená překonat sám sebe. (oficiální text distributora)

SeBig

Jako napínavej akčnák je to docela dobrý celý film se všichni honěj za obrazem a Wesley Snipes se je snaží zastavit. Ke konci skvělá přestřelka za to dávám tu čtvrtou hvězdu. ()

LaciLC

Nechápem, prečo si Wesley Snipes ničí podobnými filmami celkom slušnú kariéru. 7 sekúnd je absolútne zbytočný film, veď kto by vôbec od toho čakal nejakú inovatívnosť, na béčko je to až príliš nudné, ale zase vo filme je aj akcia, ktorá vôbec nie je zlá a sem-tam padne aj nejaká hláška. ()

Flego

Akčná hovadina, ktorá sa vyžíva v rýchlosti záberov a zbytočnej streľbe. Všetko sa to tvári cool, ale je to len primitívny, slabý film. To bolo naposledy, čo som pozeral Snipesov film. ()

ARI50

Wesley se uměl i slušně ukázat a tak akční film vedle něho nebyl úplně zlý, protože musí být vždycky něco co vás zaujme. ()

Bauer

Takže další herec spadl někam mezi filmy, které vycházejí rovnou na DVD a VHS a nejdou do kin.Jenže tady je rozdíl, Wesley Snipes není jako například tlustý prase Seagal , kterému vycházejí filmy taky rovnou na DVDa VHS.Tento film mně hodně potěšil.Ať už je to díky Wesley Snipesovi , dobrým automobilovým honičkam a nebo díky celkem dobrému scénáři.Celkově je to nadprůměrná a dobrá akční podívána. ()

Terva

Scénář : Martin Wheeler. Kamera : Michael Slovis. Hudba : Barry Taylor. CHYBA VE FILMU - V okamžiku, kdy rumunští policisté nahánějí zloděje Jacka, mění se poškození auta seržantky. Má například různě otlučené boky. Jinak jsem se ale docela slušně bavil. Proto dávám za tři ***. ()

svik

Ano plně s vámi všemi souhlasím hloupý film až moc náhod najednou prostě překombinovaný. Je vidět že to vedl nezkušený rejža a i o to by tak nešlo , ale to prostředí Rumunsko sem tam stísněné prostory pak najednou ohromný palás ve kterém si hraji Snipes na Ramba jak to o něm řekla jeho společnice? No prostě přeplácaný a proto až nezáživný. ()

Marsik

DVD - Rize průměrný akční film, sice s dobrým Snipesem, za to však s hloupým námětem a vedlejšími herci. Přesně ten typ filmu, po jehož shlédnutí si řeknete jednou a dost. CZ dabing ok. 50% ()

DEXTER099

Nic moc nečekejte.Je to klasické akční běčko jak se říká-co se lokací týče,děje až po akci samotnou.Jedna nevydařená loupež a hned máte o příběh postaráno,k tomu přihodíte Wesleyho Snipesa,který není špatný,ale sám to neutáhne a je průměrný až podprůměrný film na světě.Za mě celkově 45% a dvě hvězdy. ()

Ridick

dobra akcna oddychovka. skoda len, ze tu opat mozme najst one man show wesleyho snipesa. musim ale pochvalit akcne sceny starej skoly a elekticku hudbu v tychto scenach. mozna len na skodu, ze sa viac nevyuzil rumunsky potencial... ()

MATADOR

Začátek se povedl.Pěkná akce střižená s únikem skrze město. Ale zbytek ani nestojí za dokoukání. Proto jedna * ()

dyfur odpad!

....to čo u komédii znamenajú Babovresky :( ...to tu thriller-ov tento film... :( ozaj mizéria..... ()

ilemas odpad!

Toto je přesně ten céčkový brak, na který se nedá dívat ani z nudy v tv. Wesley Snipes totálně upadl, dopadne jak Segal. Zmatené, nelogické scény a hlášky, spousta nesmyslů, auto v honičce normálně druhé auto doslova přeskočí apod. Velice stupidní film. ()

zdenotvor

Jediné pozitívum filmu Wesley Snipes, inak slabučký, šablónovitý akčný film, s príšernými dialógmi a predvídateľným dejom. ()

Martin741

Wesley Snipes /Blade trilogia/ mal vdaka takymto "filmom" nasliapnute k skrachovanym existenciam ako Steven Seagal alebo JCVD. Toto sa pozerat nedalo : reziu to asi nemalo, scenar pisal miestny Down ... no dalsia katastrofa tak za 5 % ()

BUD-SFIS

Proc se na fiml nedivat, nevim. Jedine, ze by nekdo nemel rad Wesleyho. Ale jinak na podivane a odreagovani bych doporucoval. Zadny akcni trhak vsech dob to sice neni ale akce je dost, zabery pekne, plus zajimave resene strihy. ()

Andre3000

Viděl sem jen poslední část filmu a stačilo mi to na to, abych věděl, že to byl asi nejhorší film ve kterém Wesley hrál. ()