Nádherný holky

Nádherné dievčatá

Beautiful Girls

Drama / Romantický / Komedie

USA, 1996, 112 min

Už dlouho si nepamatuju, že by mi nějaký film takhle sedl úplně od prvních sekund. Skvělý soundtrack, brilantní herecké výkony (hlavně ten Michaela Rapaporta), spousta hlášek a celkově zdařile vystavěná atmosféra ospalého zimního městečka, kde se zdánlivě nic moc neděje. A k tomu všemu náctiletá Portmanka :) Zkrátka a dobře opravdu pohodový snímek, který zahřeje u srdce.(31.8.2009)

Vcelku nezajímavý film o tom, kterak partička maloměšťáků váhá vlézt do chomoutu.. V poodstatě se 90% filmu odehrává "u piva" a řešej se ženský.. Jediná linie, která mě fakt bavila je platonické okouzlení sousedovic dceruškou Natalií Portman a hlavním hrdinou.. Kdo si počká, ten se dočká, nebo taky dopadne jako medvídek Pú :-D(2.1.2014)

Řekli byste, co je to za zápletku, ve které chce skoro třicátník čekat nejméně pět let na 13-ti letou žábu. Když ale dodám, že ta žába je krásná Natalie Portman, kterou si nemusíme jako osmnáctiletou či starší už jen představovat, určitě mi dáte za pravdu, že to může dávat dokonce smysl. Navíc když se na zápletce podílejí další skvělí herci, je zasazená do krásného prostředí a ještě k tomu okořeněná skvělým humorem, nezbývá než dát pět hvězdiček.(2.10.2003)

Náhodou som našiel stratenú truhlicu s.....priamo poklad to síce nie je ale pár zlaťákov by sa v nej našlo.Príjemna chlapská generačná výpoveď. Nie je to síce žiadny zázrak, ale som plus mínus vo veku hlavných hrdinov (aj keď o 20 rokov neskôr), takže ma to celkom chytilo. A navyše dá sa nemať rád film, kde je lolitkovská Natalie Portman a Uma Thurman v období, keď bola pre mňa druhá najkrajšia žena na tejto planéte? Veľmi príjemny filmík ku ktorému sa ešte určite párkrát vrátim. Silných 7/10(2.6.2015)

Moc příjemná záležitost i pro 25letýho Xeeleeho, na kterýho možná kvůli jeho věku nepadla nostalgie jako na spoustu zde komentujících. Mám nutkání dát i pátou hvězdičku za dějovou linku s Kryštůfkem a Medvídkem Pú. Se 14letou Natalií Portman bych na Huttonově místě hned odjel klidně na druhej konec světa :-) Mimochodem, takhle vypadala po čtyřech letech ;-) Taky tu dva roky po Pulp Fiction mezi ostatními hvězdami na omezeném prostoru zazářila Uma Thurman.(9.11.2011)

• - Reakce Natalie Portman ve scéně, kde ji Timothy Hutton políbí na tvář, jsou spontánní. Režisér Ted Demme se totiž s Huttonem na polibku domluvil, aniž by Natalie něco tušila. (D3VIL)