Hlučné ulice jižního Bronxu se setkávají s elegantním světem Wall Streetu v akčním příběhu Impérium o honbě za rychlým ziskem a vysoké ceně za chtivost a nenasytnost. Napínavý a poutavý akční thriller s Johnem Leguizamo (Moulin Rouge, Carlitova cesta), Denise Richards (James Bond: Jeden svět nestačí), Isabellou Rossellini (Modrý samet, Zběsilost v srdci) a rapovými superstar Fat Joe a Treach. Impérium je rychlý, strhující film, který zaručuje zábavu a napětí. (oficiální text distributora)

teseth

Tak trochu pokus o kombinaci všeho možného a z toho vytvořit něco opravdu skvělého a seriózního. Nevyšlo to! Zaprvé ten největší krok vedle bylo herecké obsazení, které se hodí tak maximálně do vedlejších rolí, ale rozhodně ne na hlavní hrdiny. Za druhé scénář byl až moc jednoduchý na takovou zápletku, takže divák od začátku tuší k čemu se schyluje a do třetice chemie mezi hlavními hrdiny je tak vyčpělá, že jim nevěříte ani dobrý den. Akce nudná, kecy klišoidní a pointa nikde. Ale na jedno podívání to jde takže jakýs takýs průměr. ()

andy60

Stokrát provařené téma, nicméně natočené tak, že jsem se ani chvíli nenudil. Sympatické vyprávění hlavního hrdiny, který divákovi během celého filmu sděluje své myšlenky, úvahy a názory. Dokonce i prostorový zvuk je zde skutečně prostorový. ()