Minulost mu byla vymazána z paměti, jeho milovaní byli zavražděni. Stal se nájemným zabijákem... V nepříliš vzdálené budoucnosti je společnost řízena všemocným Státem, v jehož čele stojí nelítostný diktátor (Steven Seagal). Condor (Johnny Messner) pracuje pro Stát jako nájemný zabiják, ale náhodné setkání s člověkem, o kterém si myslel, že je dávno mrtvý, ho donutí popřemýšlet o tom, kdo jsou ve skutečnosti jeho nepřátelé. Nástroj státu se stává symbolem revoluce. (TV JOJ)

Johnny.ARN odpad!

To niekto snáď ani nemohol myslieť vážne tento film. Mi nehovorte, že na tomto Štefan zarobil a neprerobil. Tu je aj ODPAD málo. ()

Sany33

Dal som sa na dráhu toho, že si pozriem čo najviac filmov so slovenským dabingom. Paradoxne práve takéto sračky sa Slováci rozhodnú nadabovať a vážne kvalitné filmy ležia prachom. Zvykol som si že skoro všetky Segalovky dostali dabing takže mám pred sebou cestu plnú bolesti s týmto jednotvárnym bojovníkom. Hneď zo začiatku by som vás chchel upozorniť, že aj napriek tomu,že sa Segalov ksicht nachádza na 80% obsahu celého plagátu k filmu hraje iba druhé husle. Hlavnú úlohu si strihol Richard Tyson, ktorý je asi taký herec ako ja kozmonaut. R-kový rating bol maximálne premrštený (vybuchujúce hlavy a tak), nehodnotím ho teda moc kladne. Postavy prichádzali a odchádzali behom pár minút a tak ste si nemali čas si k nim urobiť adekvátny citový vzťah, ktorý by ten majestátne debilný koniec urobil trocha viac srdcervúcim. Jednoducho film na jedno pozretie a hurá na ďalší premárnený večer 15% ()

fabecc1222

Řekl jsem, že je čas zkusit i nějakého toho Seagala, jehož filmy se mi tak nějak furt vyhýbají. Tohle mi přišlo z těch jeho nových filmů jako největší bizár, a řekl bych, že jsem se ve svém prvním úsudku dost trefil. Seagal tu sice ani moc není, a když tu je, tak trousí dialogy (monology) které nedávají ani v nejmenším jakýkoliv smysl, a celé působí jak kdyby byli namixované ze zenové zahrádky někde u Kadaffiho. V podstatě to je ten typ filmu, u kterého se bavíte, protože to je tak moc blbý, až je to vtipný. Příběh se nedá reálně vůbec pochopit, ale tvůrci se ani naštěstí moc nesnaží, a celý děj slouží jenom jako berlička pro posloupnost akčních scén, které bych řek, že jsou v rámci těchto filmů docela solidní, a v některých momentehc dost brutální, což je asi jediná silnější stránka filmu. Totální úlet pak příjde na konci se dvěma Seagali, což se dostanem do momentu, kdy už se fakt válíte smíchy na zemi, pač už to přestane dávat jakoukoliv možnost na pochopení toho, co jste to vlastně viděli. Ale těch 80 minut se to dá vydržet, upřímně jsem čekal nějakou šílenou nudu po vzoru nových Willisů, ale tohle fakt dokáže za(po)bavit. ()

iXtr3m3

No jasné. Niekdajší borec Steven Seagal na opačnej strane zákona a proti nemu vždy nýmand Johnny Messner? To inak ani dopadnúť nemohlo. A sci-fi to malo v sebe menej ako scifáče z polovice minulého storočia. ()

TERRORDROME

Takže tu máme nejakú neónovú budúcnosť ovládanú všemocným "riaditeľom". V tomto svete sa pohybuje istá plešatá guma, alias náš hrdina ktorý najprv pracuje pre štát, ale potom sa kvôli ženskej otočí na stranu "dobra". Je to v úvodzovkách, lebo film sa snaží s týmto pojmom a zvrat(ka)mi v deji čachrovať aby vytvoril dojem filozofického sci-fi. Scenár dávali dohromady štyria ľudia, z ktorých buď nikto nevedel čo píšu tí ostatný, alebo boli proste všetci vymastený ako plech na bábovku. Všetko čo sa tu udeje je vylúhované z iných filmov, naviac v ďaleko horšom prevedení a z dialógov postáv o láske, osude a tvrdej stolici dostáva divák zápal stredného ucha a následne gangrénu do mozgu. Hlavný hrdina je drevený trotl, jeho drsňácka buchta je proste buchta a záporácky fuhrer Seagal tomu svojim "majte ma radi" prístupom a priletovanými oranžovými okuliarmi nasadzuje parohy. Plusom je uchádzajúca akcia s porciou komiksovej brutality, vrátane vybuchujúcej hlavy. No a ten koniec keď príde druhý Seagal a zabije prvého ma dosť rozosmial. Len Seagal zabije Seagala! Lacná sračka. ()

mira007

Béčko, který aikidomana určitě do historie nezapíše. Bída, tyhle filmy koukám jen ze zvědavosti kam až mohou klesnou akční hrdinové devadesátek. ()

Jayem odpad!

Zrejme prvý odpad v tomto roku ale zato poriadny. Takú kravinu som už dávno nevidel. A výnimočne nemôže zato len ten tučko ale aj otrasná akcia, dej, všetci herci, kamera a réžia. ()

MickeyStuma

Bolestivý snímek. Velmi bolestiví. Steven Seagal v roli diktátora jakéhosi všemocného státu. Což o to, nakonec, proč ne? Alespoň přestane bojovat a bude se jen tvářit, že pouze hraje. A role diktátora není zase nijak složitá. Jenomže on přeci jen v jedné scéně bojuje. Naštěstí krátce, výrazný jako Sammo Hung přeci jen není. I když k nejhorším scénám se to řadit ani tentokrát také nemusí. Námět je daný, příběh sepsán a natočeno jak nejlevněji to šlo. Kupodivu CGI efekty nepatří k těm nejhorším. Tristní je ale děj, který už snad horší být ani nemohl. Vzdáleně to připomíná snímek Dolpha Lundgrena ´Vyhnanec´ (1999), jenom je z jiné doby a s krapet odlišným příběhem. Jinak struktura v podstatě stejná. Tam se diktátorovi náhle postavil královský žoldák Warchyld, zde pro stát nájemný zabiják Condor. Děj bez logiky, plynulosti nějaké atmosféry, atd. atd. Herecké výkony žádné. Jen se odříkal text a hotovo. Pozor, o typickou Seagalovku se nejedná. Ten tu má opravdu jen malé místo. Celý film táhne Johnny Messner právě v roli nájemného zabijáka Condora. No nic. Jedná se o další zcela zbytečný film, který po shlédnutí jistojistě zůstane zapomenut. ()

Hapretor odpad!

Hrůza !!! - proč má S. Fekál pořád ten stejný sestřih ? Vypadá to, jako kdyby mu tam nalepili kus koberce ! ()

Raziel_cz

Nejhorší je, že není tak těžké v tom vidět filmy, které se to pokouší vykrádat. A obvykle to jsou docela dobré filmy – Equilibrium, Demolition Man a tak. Jo, je to hloupé, naivní a laciné, ale jako DTV akčňák to mohlo fungovat. Kdyby kameraman neměl Parkinsona. A kdyby uměl správně zabrat scénu. A kdyby se editor nepostaral, že i z těch slušnějších přesdržek absolutně pozitivně pochytíte lautr hovno – přičemž když už v tom byl, rovnou rozhasil i příběhové sekvence. Takže je to chaos. S hezkým set designem a Seagalem v záporné roli. A nesmyslnými zvraty, pro které není žádný základ. A nesmyslnými zvraty na nesmyslných zvratech na nesmyslných zvratech. Jakkoliv absurdně to zní, jsem si skoro jistý, že kdyby to mělo dvě hodiny, bude ten děj solidní béčko. Ale dvě hodiny to nemá a sympaťák Johnny Messner tohle nemá zapotřební. A já ostatně taky ne. ()

Acrobat odpad!

Tak nejako si človek pri Shadow effecte spomenul na tohto Kondora a objavuje v sebe grimasy De Funesa... Cherubín volá kuřátko alebo Sheen s jeho Orol krúži nad zdochlinou. Pachuť zdochliny cítiť aj v tomto postapo svete, kde nebodaj Števo stojí na čele. Prehnať si guľku hlavou je málo pri abnormálne zle vedenej réžii a hercov. Strojenosť scén je ako skladaný papier A4 v úradníckej tlačiarni a aj t-800 má prejavených viac citov ako títo tu. Pamätám si aj večný odlesk modrej a červenej. Neuveriteľná katastrofa, ktoré atakuje dno Mariánskej filmovej priekopy. (videné kedysi dávnejšie na AMC) ()

rublik05 odpad!

Vůbec nechápu uvedení Seagala jako hlavní postavu filmu. Poprvé se objeví až skoro v polovině filmu, jako vedlejší záporná postava, která se objeví jenom občas a v totálně zbytečné a trapné scéně. Hlavní roli má extrémně nesympatický plešatý zabiják a jeho "kamarádka". Celý film je jedna velká fraška, scénář působí jak ze špatného hororu. Filmařsky těžký propadák. Akce špatná, souboje ještě horší. Děj nezajímavý, kamera otřesná. Seagal tu má minimum prostoru a víceméně je ještě k tomu nahrazený dublérem. Opravdu se divím, že jsem něco tak strašného vůbec dokoukal až do konce. 0/10. ()

Likan7 odpad!

Vlastně nevím jestli je Seagalův prostor v tomhle filmu dobře nebo ne. On totiž, i když je přes půl plakátu jeho hlava, je ve filmu snad 10 minut. Je neskutečně vyžranej i na jeho poměry a jeho pokus o sci-fi stojí "překvapivě" za starou belu. Hlavní roli tu hraje blbeček, který tu má k sobě i nějakou tuctovou "modelku" a já to po 10 minutách chtěl vypnout. Někdy lituju mýho pravidla "Zásadně dokoukat". ()

johnsnow odpad!

Hlavne že pišta na plagáte jebnutý úplne navrchu akoby on bol šéfis a prd z toho, šak tu ani poriadne nie je navyše film ma prestal baviť po 45 minútach. Odpad kráľovský toto. ()

Mikecat odpad!

Vedeli ste, že s krížením KillBill, Resident Evil, Hitman s tisíckou nábojov vystrielaných do prázdna a univerzálnym vojakom, ktorý nie je až tak univerzálny vznikne Steven Seagal dokonca doubble?Ani ja som nevedel a toto zistenie ma stálo 88min.môjho drahocenného času, ktorý mi už nikto nevráti. ()

walkingdead

Seagal se tu moc nevyskytuje - naštěstí, protože by ty akční scény asi vypadaly dost směšně, Messner je přece jen v mnohem lepší kondici. Příběh není nijak originální, ale akce celkem ujde. Steven při své krátké účasti tradičně zbožně třímá katanu a sype z rukávu svá moudra starého shaolina. Nechybí ani jeho tři obvyklé rekvizity: bíbr marně maskující oteklost tváří, brýle s barevnými skly a o 2 generace mladší polonahá kočka. ()

Domas88 odpad!

Nepochopíte vlastně ani o co jde, ale co pochopíte je to, že je to totální .... nene dokonce ani tenhle film mě nedonutí použít sprosté slovo, tak pochopíte, že je to totální blbost :) ()