Film nás přivádí do pulsujícího zákulisí skvělou hudbou nabitého music shopu Empire Records. Prožijeme jeden nezapomenutelný a událostmi přímo nabitý den ve společnosti mladých dříčů i ulejváků, ale hlavně snílků a lidí, kteří si užívají spoustu legrace v rytmu hitů Cranberries, Cracker, Bet ter Than Ezra a mnoha dalších rockových skupin. (Warner Home Video CZ)

Macias

Film, kvůli kterému jsem se zamiloval do rockové hudby. Moc pěknej soundtrack. Bláznivá oddychovka, pár skvělých fórů, dobrá nálada a snad jedinej film, kde je Renée Zellweger sexy!!! ()

Razzor_82

"Vítejte v Empire Records!" V tomhle krámě vás obslouží partička sympatických teenagerů. Každý je z jiného těsta ale spojuje je láska k hudbě. Jako všichni dospívající i oni zde prožívají svá trápení všeho druhu. Deprese, průšvih z hazardu i zklamání z první lásky. Všechny podrží skvělý šéf, který je vždy podrží a společně brání obchod před prodejem. Tady jsou čtyři důvody proč si tak trochu zapomenutý film pustit..... za 1. báječná devadesátková atmosféra, za 2. melancholická dobová hudba, za 3. kouzelně nevinná Liv Tyler a za 4. vyléčí skvěle vaši špatnou náladu. 7/10 ()

Candid

Pohodový film s příjemnými herci, v době puberty patřil mezi mé nejoblíbenější. Celý film se odehrává v obchodě s hudbou, kde pracuje partička mladých lidí, kteří se snaží zachránit obchod před prodejem megalomanské firmě Music Town. Filmu dávají kouzlo spíš různé maličkosti než nějaká duchaplná zápletka a zajímavé rozuzlení, kterého se divák rozhodně nedočká. Zábavná je postava sarkastického Lucase, který se nesmí hnout z gauče, protože se mu na začátku filmu nepodařilo v Atlantic City zdvojnásobit peníze, které si vypůjčil z kasy a ty teď "cirkulujou", jak trefně odpověděl na otázku svého šéfa "Kde jsou prachy?". Asi nejlepší postava je slizoun Rex Manning, který má v obchodě autogramiádu. Co je na filmu ale nejlepší, jsou písničky. Samozřejmě se nejedná o hudbu složenou přímo pro film, ale to by asi ani divák ve filmu odehrávajícím se v obchodě s hudbou nečekal. Na druhou stranu se ve filmu objeví pár scén, které působí vyloženě trapně- například scéna s pohřem nebo jak dostane Rex od všech co proto. Před deseti lety bych dala filmu čtyři hvězdičky, dnes už bohužel jen za tři. ()

Jolee

Jediný, co mě mrzí, že jsem tenhle film neznala, když jsem byla teenage. Skvělá hudba, atmosféra i postavy. Nenucený, upřímný a nepodbízivý. ()

freyinec

Příjemní herci hrající pro svou vlastní radost, příjemná hudba hrající pro moji radost, příjemně plynoucí nenáročný příběh. Nad pár detaily přivřu oko a raději přidám než uberu. ()

popos

Suprová komedie s dobovou hudbou a s dobrým obsazením herců. Film mi přijde neznámý a zapomenutý,což je podle mého názoru velká škoda! Film mě pobaví vždy,když se na něj kouknu :-) ()

Brooks

Parádny rockový soundtrack a prirodzene hrajúci mladí herci, ale film je necitlivo zostrihaný. Je vidieť, že nakrúteného materiálu bolo omnoho viac. Dej pôsobí hrozne útržkovito a plytko. Byť to o pol hodinu dlhšie, bolo by to asi za 4*. ()

honeja

Zajímavá sonda do atmosféry 90. let. Pěkné písničky a mladé René Zellweger a Liv Tyler. Tím ale plusy končí. Film postrádá pořádnou dějovou linii, vtipný moc není a po skončení jsem měl pocit promarněného času. V době svého vzniku se možná jednalo o zábavný film, pro dnešního diváka je však snímek spíše použitelný jako dobová studie. ()

BardDeLune

Příjemné na jedno podívání. Až moc ale připomíná výborný Breakfast Club jen s mnohem horším scénářem i soundtrackem. ()

kubilov

Klasická devadesátková oddechová srandička se spoustou mladých herců, jejichž cesty se v budoucnu ve filmovém průmyslu mnohdy dost lišily. Příjemná nostalgie tohle prostředí. ()

=Číča=

S kamarádkou to byl na střední náš oblíbený film, proto nemohu dát jinak než 5*. "ještě včera jsi byl normální a dneska mluvíš jak ten číňan z Karate Kida" :o))) No a ten zpěvák Rex Menning (nebo jak se jmenoval), byl prostě nezapomenutelný. ()

vlasto24

Škoda, že som na tento film nenarazil na strednej, to by ma dostalo určite viac, lebo je vidieť, kto je cieľovou skupinou. Teraz, keď už som dávno vyrástol z toho bezstarostného postoja násťročného drzého snílka, mi to príde moc naivné, ale na druhú stranu, to k tomu mládí patrí, že. Takto som si aspoň pripomenul, aké to bolo, nerobiť si z ničoho a nikoho hlavu a to vyvolalo vo mne prílev pozitívnej nostalgickej nálady. Mimo to, božia hudba ;) ()

Kenji

Lucas kde sú moje peniaze - v Atlantic city V Atlantic city a čo tam robia? - cirkulujú A myslíš, že sa ešte niekedy vrátia z Atlantic city? - to pochybujem Joe Pôvodne som dal 4 ale teraz som to dopozeral a mením na 5. Ako puberťák som šúpal VHS dokola aj 2x denne. Vyrastal som s tým filmom a nestratil nič ani po rokoch. Perfektná hudba, geniálne hlášky, bohovskí herci. Dokonca si pamätám, že som chcel podľa toho filmu vždy vlastniť obchod s CDčkami - ale dnes v dobe mp3 by som už dávno skrachoval :D ()