Na plný pecky

Rock & Fun

Empire

Komedie / Drama / Hudební

USA, 1995, 90 min

Dve dekády stará teenagerská feel good pecka, ktorá mi spravila obrovskú radosť. Hromada sympatických postáv (medzi nimi Liv Tyler a Renee Zellweger v predhviezdnom období) a ešte viac skvelej hudby. Normálne by som si prial nech sa natočí pokračovanie v štýle Clerks. U mňa ešte lepšie než podobný Linklaterov Dazed and Confussed 9/10 Videný Director´s cut(1.7.2015)

• Radiq

Film, kterej ze začátku vypadá poměrně slibně, se promění na středněproudou sračkovitou hmotu, která do vás sype zásobníky klišé a chce se podobat jinejm takovejm typům filmů. Po hudební stránce mě tam cosi zaujalo, ale většina stála za prd (obzvlášť když tam nebyl ani náznak nějaké jiné hudby než kytarové a Rex Manning). Nic jinýho než happy end se nedá očekávat, takže i přes některé sympatické herce se to topí v žumpě plné hnědejch variací na nudu.(16.10.2007)

Více než cokoliv jiného si každý z nás(alespoň většina) přeje být někdy středem pozornosti nebo alespoň být něčím výjmečný. Díky tomuto snímku jsem si uvědomila, že naprosto každý JE výjmečný - třeba hledám v každém filmu moc významů a důvodů proč byly natočeny a možná také ne. Jedno je jisté, že tenhle film zbožňuju a jednou bych si sama chtěla otevřít takový krámek někde kde ještě nic takového není a společně se všemi zaměstnanci tvořit tak trochu rodinu jako je to v tomto filmu. Nic bych se nepřála víc než se mít tak skvěle jako lidi v té době... Zatímco tahle doba stojí za prd tak máme pořád skvělý filmy ,který nám připomínají co jsme měli a ztratili nebo jako v mém případě nikdy neměli .... a možná v této době tak trochu našli....(3.2.2012)

Neodolateľná zmes sympatických hercov,skvelej hudby a pohodovej atmosféry.Tento film skrátka vystihuje všetko,čo mám rád na deväťdesiatych rokoch.Dozvuky tých osemdesiatych sú cítiť stále,no máme tu nové hudobné smery,móda sa zmenila a na scénu prichádzajú mladé tváre (ústredné tri herečky sú absolútne na zožranie).Keď sa vás raz niekto spýta aké boli deväťdesiate roky,stačí mu pustiť toto,Singles a Chasing Amy.Guilty pleasure piata,šiesta a siedma hviezda. PS:Tobey Maguire bol nakoniec z filmu vystrihnutý,ale exisuje aj o dvadsať minút dlhšia Fan verzia a tam sa myslím objavil(9.12.2012)

Tři hvězdy odřenější než grungeovsky odrbaný džíny. Věřím, že v devadesátkách to museli lidi žrát, ale dneska to, aspoň na mě, působí tak trochu... trapně. Nevím, možná, že jsem jen zbytečně cynickej, ale v okamžicích, kdy tam začnou všichni tancovat, zpívat nebo nějak jinak trapčit, přepínám do stavu "fuck this shit". Každopádně léta devadesátý byly poslední léta, kdy muzika ještě za něco opravdu stála a vy jste si nepřipadali okradení, když jste za ní ještě platili ;-)(1.3.2016)

• - Pri úteku Warrena (Brendan Sexton) z obchodu a jeho náraze do dverí auta bol použitý dablér. Ten narazil do auta tak silno, že si zlomil rebro. (U_S_O)

• - V době natáčení byl představitel Berka Coyote Shivers ženatý s Bebe Buell, matkou Liv Tayler, která ztvárnila Corey. (Marek#33)

• - Scenáristka filmu Carol Heikkinen dříve pracovala v Tower Records ve Phoenixu v Arizoně. (Marek#33)