Na plný pecky

Rock & Fun

Empire

Komedie / Drama / Hudební

USA, 1995, 90 min

Roztomilý naivní film o partičce mlaďasů v prodejně s deskami. Každý úplně jiný a každý úplně stejně "v hajzlu". Nálada výborná, soundtrack světový. Vidět to když mi bylo dvacet, byl bych z toho naprosto vydřenej. Teď se je dojatě usmívám a počítám co jsem cestou ztratil oproti těm týpkům na obrazovce. Milá záležitost. 80%(9.6.2018)

Více než cokoliv jiného si každý z nás(alespoň většina) přeje být někdy středem pozornosti nebo alespoň být něčím výjmečný. Díky tomuto snímku jsem si uvědomila, že naprosto každý JE výjmečný - třeba hledám v každém filmu moc významů a důvodů proč byly natočeny a možná také ne. Jedno je jisté, že tenhle film zbožňuju a jednou bych si sama chtěla otevřít takový krámek někde kde ještě nic takového není a společně se všemi zaměstnanci tvořit tak trochu rodinu jako je to v tomto filmu. Nic bych se nepřála víc než se mít tak skvěle jako lidi v té době... Zatímco tahle doba stojí za prd tak máme pořád skvělý filmy ,který nám připomínají co jsme měli a ztratili nebo jako v mém případě nikdy neměli .... a možná v této době tak trochu našli....(3.2.2012)

Pump Up the Volume a Empire Records. Dva různé filmy stejného režiséra, které u nás svého času shodně běžely pod názvem Na plný pecky. Kromě režiséra a českého názvu mají společného mnohem víc a to příjemné postavy, charizmatické herce, soundtrack složený z nějlepších hitů 90. let a hlavně oba působí takovým tím upřímným dojmem, který při sledování dokáže zvednout náladu.(6.1.2012)

Lucas kde sú moje peniaze - v Atlantic city V Atlantic city a čo tam robia? - cirkulujú A myslíš, že sa ešte niekedy vrátia z Atlantic city? - to pochybujem Joe Pôvodne som dal 4 ale teraz som to dopozeral a mením na 5. Ako puberťák som šúpal VHS dokola aj 2x denne. Vyrastal som s tým filmom a nestratil nič ani po rokoch. Perfektná hudba, geniálne hlášky, bohovskí herci. Dokonca si pamätám, že som chcel podľa toho filmu vždy vlastniť obchod s CDčkami - ale dnes v dobe mp3 by som už dávno skrachoval :D(24.4.2013)

Skvělý film, z kterého čiší život a radost. Někdy je těžké se v té směsici různých postav vyznat, chaos je všudypřítomný a prostoru pro každou jednotlivou postavu málo, ale i tak je potěšení sledovat partu mladých lidí, kteří se možná nemusí milovat, ale přesto jsou okolnostmi nuceni být nejlepšími přáteli.(21.9.2008)

• - Interiéry byly natáčeny v obchodu s deskami na North Front Street ve Wilmingtonu v Severní Karolíně. (Marek#33)

• - V době natáčení byl představitel Berka Coyote Shivers ženatý s Bebe Buell, matkou Liv Tayler, která ztvárnila Corey. (Marek#33)

• - V roku 2003 vyšlo DVD s názvom "Empire Records Remix, the Fan Edition", na ktorom sa nachádzajú aj predtým nevydané scény, vystrihnuté zábery a mnoho iných špeciálnych bonusov. (U_S_O)