Ve válkou proti Evropě zpustošeném post-apokalyptickém společenství budoucnosti zvaném Eurasie je planeta zdevastována účinkem nukleárních, biologických a chemických zbraní. Genetik Dr. Azuma (Akira Terao), který je sponzorován protřelou korporací, vyvine techniku zvanou "neo-buňka", schopnou regenerace těla lidské bytosti. Při snaze oživit svého syna, jenž padl při posledních bojích, nastane nečekaná nehoda v laboratoři, která ho nejen oživí ale navíc z něj udělá bájného bojovníka CASSHERN. Mezitím je na výrobní lince vytvářena nová rasa mutantů zvaných Neo-lidé, kteří se po krátké době rozhodnou vyhladit lidskou rasu a vybudovat svůj nový vlastní svět. Otázkou tak zůstává, ke které straně se CASSHERN rozhodne přidat. (oficiální text distributora)

Vráťa odpad!

Neuvěřitelně nudný a zdlouhavý film bez užití umělecké zkratky. Symboly, metafory, alegorie a hyperboly, fikce a proroctví. To vše dostat do jednoho celku je fuška. Kdo to zvládne má šanci na slávu, kdo to nezvládne vytesá paskvil. Nevyváženost dokonale propracované vizuální stránky a naivních motivů je směšná. Mrtvoly sešité z uměle vyrobených kopií lidských údů a orgánů, které nakonec ožijí náhodným úderem blesku, to vše v době umělé inteligence atd., to není narážka na horor ale horor sám. ()

vitrouš

První půlhodina je úžasná, minimálně na 5 hvězd, jenže potom jsem se v tom začal ztrácet, chvílema jsem nevěděl co se to jako děje a hlavně proč se to děje. Akční a bojové scény jsou taky dost nepřehledný a celkově i špatně natočený, ale atmosféra a hudba je výborná. (70%) ()

Puslanka

I 2* jsou možná moc. Neskutečně zdlouhavá slátanina filmu, nepříliš zdařilé počítačové animace a kresleného s "nacisty" a "Quasimodem". Ani příběh jsem moc nechápala... ()