Láska plná omylů

Láska plná omylov

Komedie / Romantický

USA, 2001, 87 min

• B!shop

Prumerna romanticka komedie, i kdyz trosku silenejsi.(2.1.2005)

• blackJag

Romantická komedie bez chemie. Zápletka je variací klasického schématu, ale přesvědčit mě o tom, že by Samantha opravdu toužila po Michealovi nebo se zamilovala do Henryho, se tvůrcům jaksi nepodařilo. Chyba herců nebo špatného vedení? Asi od obojího napůl. Člověk veškerý sled událostí sleduje skoro mimoděk, nic mu nepřijde zábavné, leda skutečnost, že Courteney Coxová pořád dokola ukazuje kalhotky. Na komedii fakt málo. Hudba: David Lawrence. 35%(28.4.2009)

• lioncel

Jde o příjemnou, nenáročnou oddychovou podívanou .. žádné poselství, ani poučení se nekoná .. samozřejmě, místy klišé jako prase a ten závěr(!) ale .. místy - naprosto skvělý herecký koncert Courtney, která dokonce párkrát ukáže, jak jí sluší i obyčejné bavlněné kalhotky (škoda, že jejího nesporného komediálního talentu nebylo na plátnech kin více využito v kvalitnějších projektech) .. Elliott klasicky prkenný jako v JAGu … každopádně : já se dívám na Courtney moc rád a ten její jezevčík hrál také skvěle ...(20.5.2010)

No dobře. Hlavní hrdinka je po většinu svýho vystoupení fakticky nesympatická a hlavně divně nadabovaná. (Vůbec ten dabing je hroznej.) Od první do poslední věty je to jedna otřepaná fráze za druhou. Přesto mě to baví, jako kulisa k odpolednímu odpočinku je to dobrý a zbožňuju Davida Arquetta. Tak a je to:)(28.4.2009)

• c.tucker

Většina dialogů jak z prdele. Nevím jestli to bylo tím dabingem, ale moc mě to nepotěšilo. Začátek nudnej, potom zase šlo všechno k šípku. Předvídatelnost někdy nevadí, když se správná kombinace ve správném poměru, jenže tady nebylo nic. Ještě, že tvůrci českého názvu byli tak předvídaví, jen se jim tam nějak připletlo jiné slovíčko. Prohodili lásku s filmem, aby to bylo dokonalé. Film plný omylů by sedělo lépe.(19.5.2010)