Smršť nad Pacifikem

Smršť nad Pacifikom

Thriller / Dobrodružný / Akční

USA, 2005, 85 min

• ripo

K tomuto katastrofickému flimu výstižne pristane hodnotenie - katastrofa !!! Nechutne som sa narehotal hlavne na začiatku, kde v sťažených podmienkach pristáva lietadlo ( zdalo sa mi, že to bola len jeho veľmi nepodarená animácia ) na diaľnici a zaparkuje 1 centimeter od skríženého kamiónu s obrovským nápisom FLAMMABLE ...... To bolo fakt na posratie .... od smiechu ....(11.11.2006)

Tak si můžu zaškrtnout další Wynorského film. A zase jsem totálně unešen. Wynorski co ztrácí na příběhu či efektech, či lepších postavách, tak to zachraňuje zábavností(samozřejmě i hloupostí) naneštěstí si to sám Wynorski sám uvědumuje takže čím více hlášek či blbých scén do filmu dá tím jsem spokojenější. Příběh sice je blbej, ale prostě to neuvěřitelně baví, Sabato a Paré hrají přirozeně, efekty jsou slabé, ale člověk je prostě maximálně spokojen, a přijde mi celkem srandovní jak tenhle režisér začínal na atmosférické pecce Haunting of Morella a vyvinul se až sem, ale já jsem zato rád.(4.6.2011)

• Pitryx

Ke konci mi nějak unikaly vzdálenosti a čas. Nebo skutečně je americká armáda schopna vykonat takovou práci v tak krátkém časovém úseku?? No to snad asi ne. Film samotný je jinak zábavný s dějem co má spád a v podstatě je bez hluchých míst. Bohužel je tak naivní a primitivní až to tluče na dveře. 201308117941bt(14.8.2013)

Kam zas jdete? vyrazim na lov a kolik vam zbylo naboju? jeste sest ale jich je jenom pet neuskodi kdyz usetrime! dalsi typicky wynorskiho projekt za ucasti pornoherce Antonia Sabata Juniora kdyz prekousnete ten zacatek a to pristani z digitalnim letadlem je to zetko tak co by kdo cekal naskoci uvodni titulky ala Wynorski s luxusni rytmickou hudbickou Neala Acreho ktera se mi fakt libila prichazi celkem v pohode likvidace puvodni posadky letadla a samotnej unos s neschopnyma teroristama strileni v letadle sem a tam a jednim stupidnejsim dialogem nez druhym nejvetsi slabinou filmu je druha pulka ve chvili kdy pornoherec Sabato Junior zlikviduje unosce nejrychlejsim tempem co sem snad v historii videl si asi tvurci uvedomili ze sou teprve v 50 minute filmu a o necem musi bejt ten zbytek tam to nastesti zachrani Pare ktery je tradicne v poho takze dam klasicky hodnoceni a to by nebylo aby to neskoncilo nakou uplno priblblou hlaskou vitejte na atolu neptun cili svatebnich cest do tichomori(14.12.2011)

• Damiel

Při sledování budete mít permanentní pocit, že jste to už někde viděli. Scénář působí jako slepenec pasáží z různých filmů. Nic vám nevyrazí dech, hrdinové jsou čitelní a obrat v jejich chování (rozmazlená dceruška) vycítíte na míle dopředu. To vše ještě podtrhuje několik nepříliš vydařených efektů – hned úvodní scéna nouzového přistání letadla je jako vystřižená z počítačové hry poloviny devadesátých let, až to do očí bije.(30.6.2005)