Série(4) / Epizody(94)

Nepoučiteľne otrasný a nechutný Beetlejuice a goth girl Lydia sú najlepší priatelia, ktorí zažívajú rôzne dobrodružstvá na tomto aj onom svete (mestečko Peaceful Pines verzus Neitherworld). Seriál preberá niektoré reálie z filmu Tima Burtona, ktoré občas paroduje, no vo veľkej miere pridáva ďalšie. Objavuje sa tu aj množstvo špecifických vedľajších postáv z Lydiinho i Beetlejuicovho prostredia. (glamgirl)

corpsy

Seriál ponúka to, čo Burtonov výborný hit občas len naznačoval. Týka sa to hlavne Beetlejuicových premien na všemožné a možné. Viaceré nápady boli pre film z hľadiska trikovej technológie prakticky nemožné a práve toto nám seriál vynahradzuje ( teda ako väčšina animovaných seriálov točených podľa filmovej predlohy ). ()

TheRaven

Hodnocení po pouhých pěti dílech první série, jejíž zbytek už jsem jen projel, ale nedokázal dál dokoukat. Něco to z Betlejuice má, ale je to příliš mdlé. ()

Kwaichi

Lepšie ako jeho filmový predchodca. Animované spracovanie tvorcov umožnilo zobraziť ich myšlienky oveľa strašidelnejšie a vierohodnejšie. Pamätám si ho ešte z detských čias, keď som ho pozerával na satelite. Aj keď nepatril medzi tie najobľúbenejšie, ak bol voľný čas, s radosťou som si ho pozrel. ()

Richard_Ba

Pamätám sa na tento seriál z čias, kedy som sledoval Cartoon Network. Pripadal mi, (a stále mi pripadá) ako veľmi temný a surový animovaný seriál, ak bol človek zvyknutý na repertoár „cartoonu“. Rozhodne sa však nejednalo o žiadne sklamanie, ba naopak Beetlejuice veľmi pobavil, a poskytol témy , ktorých sa iné animáky stránili. Vo svojej zvrátenosti si seriál dokázal udržať morálku a následne aj diváka, vrátane mňa. ()

JesterKruger

No dobrá, seriál s animací ve stylu Dobrodružství ježka Sonica (Adventures of sonic the hedgehog), jehož filmovou předlohou je super hororová komedie Beetlejuice. Tenhle seriál je podobný spoustu dalším jiným TV seriálům z tohoto období, je sice fajn, ale, že by to bylo něco extrémně suprového? Jako je tu supr seriál, ale jen mi prosím neříkejte (Každý má jiný názor, a každý názor je důležitý), že tenhle seriál je lepší než jeho filmový předchůdce. ()

Vlad

Nebolo to zlé, ako malý som to pravidelne sledoval a páčilo sa mi to, ale do top 10 by som to určite nezaradil a zrejme sa to nedostalo ani do žiadneho výberu určeného na noemovskú záchranu. Z mojej strany 3* - akurát. ()

HyenaSheep

Já prostě Tima Burtona miluju. Jeho okatou fantazii a neotřelý styl, ovšem jeho filmový Beetlejuice, mě nějak zvlášť nenadchl. Ano, myšlenka zajímavá a originální, skvělý humor ale prostě to nemělo takovou šťávu, kterou jsem si představovala (už jenom z toho důvodu, že ,hlavní postava' je tam dohromady jen nějakých 20 minut). Kreslená verze mi již ovšem přirostla k srdci. Líbí se mi jak je zde povedeně ukázaný vztah mezi Beetlejuicem a Lydiou, a upřímně, pokud se doopravdy někdy v kinech objeví BJ 2, tak budu jen tiše doufat, že bude jeho příběh naladěný v podobné notě, jako byl tehdy kresleňák. ()