Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

shark05

Tyto dvě hvězdičky dávám jenom kvůli prvních 10 minutách fimu jinak nuda.Nepropracovaný děj. Po prvních 10 minutách usnete .začátek ujde ale pak Steve Beck usnul nebo se zbláznil. ()

da_silva

V tomhle filmu se nic nedeje, a kdyz rikam nic, tak myslim VUBEC NIC az do masakralniho flashbacku za kerej je ta jedna hvezdicka. A ten konec je trapnej a zoufalej. Tohle neni horor. Masakr mozna, ale ne horor a uz vubec ne film na kerej se stoji za to divat ()

geedee

Nedokážu pochopit proč jsem ještě neohodnotil tento klenot mezi klenoty. No... a teď vážně: Větší slátaninu, hrající si na horror jsem snad v životě neviděl. Co mohu jenom doporučit je úvodní scéna, která je FAKT maso (a to myslím smrtelně vážně) a potom její zopakování v trochu rozšířené podobě o nějakou tu zdlouhavou minutu později. Jinak nic.... jenom ÓBROVSKÁ NUDA. 2** za ty dvě scény. ()

MFZB

Nebolo to ani najhoršie ani najlepšie, ale dalo sa to pozerať a film mal aj gradáciu ale bohužial klesajúcu. Začal perfektne a záver bol už fakt divný, a už som bol aj rád, že končí. Príbeh bol celkom zaujímavý, ale v niektorých prípadoch domotaný. Priemer. ()

Scaevola

Předvídatelný béčkový "horor" (alespoň dle mínění distribuce), který se mi zaspal do paměti jen úvodní scénou s lodním lanem. A taktéž jsem se utvrdil v závěru, že nemám rád černobílé holčičky. ()

tatka

V upútavke k tomuto filmu stálo: Temný film ako z 50 rokov, k tomu najlepšie a najnovšie digitálne triky....blablabla...Tak som si pozrela ten klenot. Nebyť toho, že Gabriel Byrne zomrie až ku koncu, asi by som to bola vypla po pol hodine. Film vyzeral naozaj ako z 50 rokov - hlavne čo sa kvality trikov týka - papundeklová loď postavená kdesi v štúdiu. Zúfalo popisné retrospektívy, navyše na záver korunované obrovskou a nekonečne dlhou scénou, ktorá to ešte raz zhrnie a vysvetlí, čo sa vlastne kurňa stalo. K tomu koniec ako vzorový príklad z učebnice klišé: všetci si oddýchneme, že zlo je porazené a - aké prekvapenie - zlo žije ďalej. 2 hviezdy - z toho jednu za Byrna a hlavnú hrdinku, ktorá nebola blondínka. ()

DansteR

Jeden z prvních novodobých hororů co jsem viděl. Film působí občas velmi uměle to nemění ani lekací scény (bylo jen pár). Výsledek: možná lehké leknutí, ale v podstatě žádný strach co se stane nebo odkud kdo vyskočí. Trochu škoda protože věřím, že z opuštěné lodi kde straší by se dalo vytřískat lepší film. To hodnocení jen za skutečnost, že byl první. ()

Saxos

Hrozně nezajímavé. Putování po chodbách polorozpadlé lodi. A to si nakonec jediná přeživší myslela, že zachránila spoustu nevinných dušiček. Prd, vše se zopakuje. ()

p.a.douch

Předesílám, že nejsem fanda hororů. K hororu se dostanu vždy čistě jen náhodou stejně jako k tomuto. Tenhle film jsem sice sledoval, ale mojí plnou pozornost si nezískal. Na druhou stranu jsem ho nevypnul, takže nějaký potenciál tam asi bude. Byrne je dobrý herec a rozhodně film nepokazí, stejně jako Urban. Dobrá byla i Julianna Marguliesová. Steve Beck má filmy o vodě rád, ale patrně měl zůstat u tvorby vizuálních efektů. ()

LencaN

Horory nesnáším, ale tohle vypadalo spíš jako parodie. Ale ani parodie to nebyla. Pouze nepovedená lekačka. Jako taková příprava pro menší diváky, kteří se ještě neodváží si pustit kousky jako Vymítač ďábla apod. Taková jako oťukávačka a ukázka toho, jaké všechny možné nechuťárny můžete ve filmech vidět. Ale přitom to nebylo strašidelné. Ale ani úsměvné. Preventivně jsem si asi dvakrát zakryla oči, jelikož hudba byla dost okatá a dalo se odhadnout, že se zrovna něco přihodí. Ale pak mi bylo vysvětleno, že se tam vlastně nic strašnýho nestalo a po opětovném zkouknutí uznávám, že i já jako posera jsem to dávala. Je to taková směska žánrů a vlastně to má od každého něco a nic.Vysvětlení bylo podané nakonec polopaticky, všechno najednou vysvětlit, místo aby třeba na to postupně postavy přicházely tím, že prozkoumávaly tu loď. Scénář byl hodně děravný a amatérský, pardon. Jako oddechovka v pohodě, ale jako film, u kterého se chcete bát, tak budete zklamaní. ()

Standey

Horůrek plný až moc nesmyslných paradoxů. Už jsem si asi trochu zvykl na filmové zlato lehčí než hliník, ale nějak nepochopím na čem ujížděl scénárista, který absolutně nedomyslel úvodní scénu. I ten největší debil přece ví že na tak obřím parníku nemůžou být všichni v jeden okamžik na tanečním parketu. Kam se poděla posádka z podpalubí, strojovny a od kormidla? Tolik nesmyslů v jednom filmu fakt nepamatuju. ()

ap2001

Zajímavá kamera, přiměřená výprava, podprůměrní herci a silně podprůměrný scénář. Jediný zážitek, který Loď duchů nabízí je stylový začátek, ale po prvních pěti minutách je to prostě o ničem... ()

Imouse odpad!

Moje hodnoceni je značně neobjektivní (film jsem neviděl), protože se u něj prostě nedá neusnout. NUDA, NUDA a čistokrevná NUDA. ()

007jimbeam

Prvních 10 - 15 minut filmu vypadá opravdu slibně, bohužel poté nastane rychlý obrat a snímek se zvrhne v nudu. Pokud ale nebudete od tohoto snímku příliš očekávat, možná se dobře pobavíte. ()