poster

Loď duchů

 • USA

  Ghost Ship

 • Slovensko

  Loď duchov

 • Velká Británie

  Ghost Ship

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Velice slušne natočený výplach mozgových buniek, ktorý sa s utekajúcimi minútami a kopiacimi mŕtvolami strháva v megaBé s pointou megaCé. Ale hrdzavú, vlhkú klausro-atmosféru uprieť nemožno a ani to, že Byrne sa ako záporák proste narodil. Už len kôli úvodnej "drátenej scénke" sa to oplatí vidieť. V telke.(17.6.2006)

 • Vojcl
  *

  Čekal jsem po dlouhé době áčkový horor, ale dostavila se jen neskutečná slátanina, která naprosto trapně vykrádá snad všechny úspěšné filmy v daném žánru... nemá to pořádný nápad, napětí nulové a herci? O nich snad ani nemluvit.. Ta jedna hvězdička je za vcelku podařený a originální konec, ale těch 85 minut předtím jsem dokoukal jen proto, že mi bylo líto peněz za vstupné...(10.1.2006)

 • Wacoslav1
  ****

  Peckovni lehce podhodnocenej horurek kterej se ke konci trochu zmneni na tuctovej thriler ale i tak se mi to dost libilo skvelej namet i atmosfera hrdinove prochazejici se po desivy lodi jsou postupne likvidovani luxusni lekacky prijemna delka co neunudi a zaverecna brilantne vysperkovana pointa fakt dost dobry a ja davam za ctyri v pohode kousek ze tu ma jen 48 procent uz mne neprekvapi jsme preci na CSFD kde je to samej filmovej odbornik nebo ne?(20.6.2012)

 • Big Bear
  **

  Ten nápad s náhodně objeveným opuštěným parníkem byl super. Když průzkumný team vylezl na palubu a začal prohledávat opuštěný zrezivělý vrak kajutu po kajutě, sekci po sekci ani jsem nedýchal. Pak začly lekačky u nichž jsem si řekl, áach jó, už se to przní... Pak to šlo od šesti k pěti a závěr to dorazil.... Škoda. Námět nebyl otřepaný a loď byla perfektní. * *(5.8.2012)

 • SallyZen
  ***

  Ano, určitě nadprůměrný film. Nemůžu tvrdit, že jsem se teda bál, ale já bych to ani neřadil do horroru. Spíš takový mysteriózní filmeček na pobavení. Bavil jsem se. Herecky dobře odehráno. A celkově mě ta struktura filmu, návaznost scén, občas nějaký to překvápko fakt parádně uspokojilo. Mám jedinej problém, a to je ten, že jsem od začátku věděl, jak se ta zápletka vlastně má. Jinak hodnocení je celkem matoucí. Jsem spokojen. 70%(4.5.2013)

 • - Rozpočet filmu byl 20 milionů dolarů a film celosvětově vydělal přes 68 milionů dolarů. (Chatterer)

 • - Gabriel Byrne nahradil těsně před natáčením Briana Coxe. (Chatterer)

 • - Ve scéně, kdy se spustí kabel a téměř všechny lidi na palubě přepůlí, mělo původně dojít ke stětí hlav všech zúčastněných. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace