poster

Loď duchů

 • USA

  Ghost Ship

 • Slovensko

  Loď duchov

 • Velká Británie

  Ghost Ship

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ***

  I po letech jsem se nenudil! Řemeslně zdařile natočená duchařina čerpá z příběhů Bludného Holanďana či Mary Celeste. Nejlepší je samozřejmě úvodní scéna z tanečního sálu. Stačí jedno lano a všechno lítá i co peří nemá. Likvidace posádky nepřináší sice nic nového, ale divák stejně touží jen po pěkných scénách smrti - jako třeba rozdrcení v obřím soukolí... Mladý Karl Urban a Emily Browningová z Řady nešťastných příhod... Zrezivělá loď připomíná spíše Vetřelce než Poseidon. A pak ty dušičky...Zámek hrůzy a jemu podobní...jo a šlapající Mudvayne s Not Falling! Viděno dvakrát.....(3.11.2016)

 • B!shop
  ***

  Nic moc originalniho, filmu s duchama je spousta, s duchama na lodi uz tolik ne, ale porad to jsou duchove. Pribeh neni uplne nejhorsi a hlavne tu je hodne slusna atmosfera. Herci nestoji za rec a hlavni duvod, proc se na tenhle film vzdy rad podivam, je tech par krvavejch a par nechutnejch scen, jiste, moc nich neni, ale i tak to stoji za to a pod 3* nepujdu.(20.7.2006)

 • Kangax
  *

  Taký veľký rozpočet, a tak rozflákaný na sterilnú hlúposť... Charaktery nulové, bezcitné postavy odpudivé, a všetko strašne predvídatelné. Presne ako to napísal jeden z užívaťelov, a vystihol to presne: Veľa ľakačiek, a žiadne zľaknutie... Po 13 duchoch ďalšia sterilná nuda od pochybného režiséra..... Nečudujem sa, že Steve Beckovi už nikdo neveril a odvtedy už žiadny "horor" nenakrútil...(23.8.2010)

 • D.Moore
  **

  Horůrek pro nepříliš náročné diváky. Opravdu skvělá a nezapomenutelná scéna přijde hned na začátku, pak se film různě potací a pokulhává, až doklopýtá k závěru. Příběh je klasická béčkovská duchařina - lehce zmodernizovaná profláklá historka, kterou si na kost prosolení mořští vlci v různých obměnách vykládají už bůhvíkolik generací. A aby toho nebylo málo, nese se v naivním duchu (hehe) mnou neoblíbeného seriálu Věřte, nevěřte. Má to slibné momenty (zmíněný úvod však nepřekonají) a rychle to uteče, takže nakonec proč ne. Dvě a půl.(16.3.2014)

 • Carol Pifková
  ****

  Tento film som kedysi strašne moc žrala a strašne som si tu obľúbila tú Katie aj keď sa tam objavila málokrát. Teda dúfam, že sa tak volala. Bola fajnová. Ale neviem ako by som sa dnes na ten film pozerala. Možno by to boli dve či tri hvízdy. Ale kedže sa k tomuto filmu už nevrátim, pretože videla som ho už 3x tak budem sa riadiť pocitmi z minula a nechám 4*.(30.5.2014)

 • - Ve filmu je zmínka o lodi Mary Celeste. Tato zmínka je pravdivá. Loď Mary Celeste opravdu plula bez posádky za okolností, které dosud nejsou uspokojivě vysvětleny. (Nathaniell)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 39. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

 • - Vytvoření zaoceánské lodi Antonia Graza bylo inspirováno italskou výletní lodi Andrea Doria, kterou v roce 1956 potkal tragický osud v podobě potopení. (Chatterer)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace