Dobrodružství Žraločáka a Lávovky

• USA The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D (více)

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky přináší nonstop zábavu s hollywoodskými hvězdami Davidem Arquette, Kristin Davis a Georgem Lopezem. Každý vždycky věděl, že Max má bujnou představivost, ale nikdo netušil, že jeho nejdivočejší výmysly - chlapec vychovaný ostražitým obrovským bílým žralokem a dívkou se silou sopky - jsou skuteční! Teď tito dva křehcí vychovatelé Maxovi ukáží, že i obyčejné dítě může být něčím výjimečné! Ohromí vás spousta speciálních efektů a uvěříte, že se v tomhle úžasně zábavném filmu i ti nejmenší snílci můžou stát velkými hrdiny! (oficiální text distributora)

Milan25 odpad!

Bože, jak mohl Rodriguez natočit neco tak příšerného? Řekněme, že Spy Kids není taky zrovna nic extra, ale toto je prostě veleblbost. Doufejme že je to pouze jednorázový Rodriguezův omyl a nic podobného se už z jeho ruky opakovat nebude. ()

Jeržik odpad!

Už dlouho, velmi dlouho jsem neměl tu smůlu, že by se mi do spárů dostala tak nehorázná blbost. Všechny tři Spykids považuji za ostudu Rodrigueze i celé kinematografie ale v porovnání s tímhle "klenotem" je Spy kids jedním z nejlepších filmů historie... Ano, celé je to relativní ale nedovedu si představit duševně zdravého a vyspělého člověka, kterému by se tohle líbilo... Ano, mluvím i o Rodriguezovi... ()

záplata

Pane bože taková kravina! :-D super špionské děcka (spy kids) se mi docela líbili, ale tohle je hrozná blbost a navíc je to hrozná fantasmagorie zas nějaký nesmírně inteligentní zmetky (děti) no prostě strašný :-D ()

Sagara

Viem, ze kebyze to vidim ako maly chlapec tak postava zralocaka je mojim najvacsim deckym hrdinom. Spravne drzy a odvazny. ()

Blazin odpad!

Věřím, že pro děti to bude určitě super, ale já to musím hodnotit ze svého pohledu a to že občas mám slabost i pro filmy pro děti tak tohle je na mě moc. I když jsem viděl sice jen asi půlku filmu, tak mi to stačilo, abych se i tu půlku filmu nudil a říkal si co to je za slátaninu. ()

Kacitr

Vždyť to není taková katastrofa. Myslete si co chcete, ale mě se to vlastně celkem líbilo. Prostě podívaná pro děti v čele s méně známým Caydonem Boydem který roli myslím zvládl celkem dobře. ()

kritiklon

Jednu nebo dvě hvězdy? Za občas vcelku obstojnou někdy až dobrou grafiku a sem tam nějaký ten filmový trik ale to je asi tak vše. Na to že to je od Rodrigueze to vypadá dost lacině! Ale co, je to pro děti a ty z toho nemají ještě rozum a leccos odpustí. Takže proti gustu žádná...dávám dvě s přimhouřenýma očima! ()

Lilloos odpad!

Začít se má něčím pozitivním, tak fajn...Prapůvodní myšlenka uskutečnění dětských snů je sice fajn, ale byla tu alespoň tisíckrát, takže za to se film žádného velkého plus nedočká. A teď k tomu negativnímu. Shrnula bych to slovem VŠECHNO. A jestli jsou ti dva věčně naštvaní hybridi hrdiny dnešních dětí, měla bych si taky vymyslet svojí žůžo-lábůžo planetu a urychleně tam zdrhnout. ()

outsider

Rodriguez točí filmy stylem "jednou jsi dole jednou nahoře" a tohle je doufám jeho absolutní dno. Když jsem na tohle narazila v televizi a zjistila jméno režiséra, doufala jsem že to bude shoda jmen...Nakonec jsem u toho "akčního" děje podaného dost svérázným( kýčovitým) způsobem vydržela a dokonce mě to na konci skoro dojalo. No nic jeden bod za snahu a chuť si spravím se Sin City. ()

char_t odpad!

Vezměte postavy z Nekonečného příběhu, grafiku ze Spy kids, přidejte podivnost z Alenky a navrch přihoďte hromadu sraček. A pak to berte strašně vážně a ptejte se, kdy dostanete Oskara. Dostanete DŽaL. Snad to přežijí aspoň děti pod 10 let, pro dospělé je to naprosto nekoukatelné. ()

Hapretor odpad!

... sotva koukatelné ... jak tohle mohl vytvořit Rodriguez ... když jsem viděl jeho předchozí filmy žánrově, provedením a náplní úplně jinde ... fakt nechápu ... přehmat jak prase ... ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (více)