Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní svědek chystaného procesu proti drogovému králi podsvětí je zavražděn. Jeho žena se spojí se svým bývalým milencem, profesionálním zabijákem, a spolu s dalším dobrodruhem z povolání se rozhodne vést nemilosrdnou válku se zdánlivě nedobytnou pevností mafie. (Hans.)

Recenze (5)

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

Dokonalý příklad toho,jak i s hvězdama se dá natočit špatnej film.Takovejch nesmyslností, hloupostí a nepochopitelností jsem už dlouho neviděl.Jedna hvězda je za Sophii Loren,která je velice sexy a předvádí se v rajcovních modelech. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Sedmdesátky z toho čpí a já to hltám. Sophia už hodně za hranou mcbp, ale tvůrci ji tam asi prostě chtěli, vždyť ve filmu se v podstatě střetávají veteráni. Ačkoliv akce by mohlo být víc a některé zvraty jsou tvořeny jen tím, že scénář Sophii několikrát předepisuje v jedné scéně obrátit kabát rovnou na obě strany, já se bavil dobře. Ono slyšet v dnešní době v něčem ještě neviděném Ladislava Lakomého a Zdeňka Bureše s Jiřím Brožem a Danielem Dítě, to se nezadaří často. Lokality na jedničku, film tak na tři mínus, s brněnskými hlasy ale hodně vysoko. ()

Reklama

špaček421 

všechny recenze uživatele

Původně to mělo být další pokračování Drsného Harryho, pak další akčňák s Charlesem Bronsonem, který ovšem odmítl akceptovat jako svou partnerku kohokoli jiného než svou ženu Jill Ireland. Nakonec z toho je přespříliš zamotaný dobrodružný thriller s vlastně jednoduchým příběhem - najděte zmizelýho chlapa a dostaňte ho před soud. Vše to ovšem ztěžují padouchova neznámá identita, spousta jeho zákeřných a surových pobočníků a konečně i Sophia Lorenová, který hraje každých pět minut na jinou stranu. Coburn, ač v dvojroli (naprosto zbytečné), nemá co hrát, stejně jako Simpson, Wallach, Franciosa i Gardenia, tak se to aspoň všichni snaží táhnout na síle své osobnosti. Stejně je to docela nuda, topení padoucha v moři s litím kýblu krve na přilákání žraloků či Coburnova projížďka skrz dům buldozerem ale pobaví. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Michael Winner natocil nadpriemerny akcny film, nielen o drogach, ale aj o mafii a boji proti nej. vyborny namet na film, oficialny text distributora hovori vela, nemusim opakovat. Kazdopadne uzivatel spacek421 spomina nieco v tom zmysle, ze to malo byt pokracovanbie Dirty Harryho alebo zevraj udajne dalsi akcnak s Charlesom Bronsonom. Neviem, co je na tom pravdy, k tymto vyrokom pristupujem kriticky a myslim, ze skor nas dotycny uzivatel zavadza, rozhodne tomu neverim. James Coburn nebol moc schopny herec, pamatam si ho z filmov ako Sarada1963, Pat garrett a Billy The Kid, kunduje mu Sophia Loren /Horalka 1960, Manzelstvi po Italsku/ - jo a pacili sa mi akcnejsie casti, preto dam tejto starinke - bude to mat 40 rokov - nadpriemerne hodnotenie : 77 % ()

Reklama

Reklama