85% Tento film je mi velice blízký. Ne však proto že by mi byly drogy tak známé, ale hodně ovlivňují drogy jako takové právě mé hodně blízké. Zde jsem musel zamáčknout slzu. Film je zasazen do 60. a 70. let dvacátého století, kde se dostáváme k dívce jménem Edie Sedgwick, která je nesmírně krásná, milá a šarmantní. Všimne si jí osudová osoba v jejím životě, Andy Warhol, který ji naláká na život v záři reflektorů, co se jí velmi zamlouvá. Je z lepší rodiny, o sedmi sourozencích. Dva z nich tragicky zemřeli (nic ohledně drog). Osud této dívky se zahnul bohužel směrem vedoucím rychle a strmě ke dnu. Film je dost poučný a nenechá člověka jen tak zanechat mozek bez přemýšlení. Doporučuji ho všem lidem před tím než zkusí nějakou tvrdou drogu. Je to ponekud smutnější téme života.(19.7.2007)

• Cival

Špatné. Extrémně špatné. Na první pohled konvenční biografické ohlédnutí, které uráží tím, že se Warholovu výjimečnost snaží vměstnat do obyčejných životopisných škatulek, s nulovou originalitou a bez vlastního uměleckého vkladu. Na ten druhý pálí do očí hlavně nejapné herecké producírování, jemuž vévodí Pearceova parodie na Warhola, bolí ale i tupá doslovnost při vysvětlování Edieiních vnitřních pochodů. Hickenlooperův film je zmatený, prázdný a blbý. Bez vystižení genia loci, bez závanu tehdejší nálady, bez otisku charismatu skutečných předobrazů. Fascinuje mě, že někteří místní uživatelé to nezáživné a povrchní parazitování neprohlédnou - že se nechají oblbnout dobovou hudbou a hezkými obrázky a hned mají pocit, že "něco z toho viděli". 30%(17.7.2007)

Lesk a třpyt povrchvního způsobu života. Ráda bych věřila, že umělec má hluboké životní prožitky, ze kterých čerpá. Ale tohle bude pravdě asi blíž. Každopádně je tohle první věc od pan George Hickenloopera a myslím, že jsme si moc neporozumněli. Zcela upřímně musím říct, že jsem si ten film protrpěla. Nevím, jestli to byl záměr režiséra, anebo Sienna má tak příšernou mimiku, když se zlobí, nebo naříká.(3.4.2014)

• Cushing

Přidávám se k negativním komentářům zde otištěným, i když oceňuji aspoň to, že jsem prostřednictvím filmu nahlédl do bájné Warholovy Factory a udělal si jakýs takýs obrázek, jak to tam chodilo (ovšem zůstává ootázkou, nakolik hodnověrné tohle ztvárnění je). Za klad beru i to, že film se proti osobě velkého Andyho vymezuje vpodstatě negativně (i podle mého je to přeceňovaný autor, který měl nanejvýš prst na tepu doby, víc nic), tj ukazuje ho jako člověka nesmírně vlivného a vpravdě sebestředného, jakousi magnetickou horu, jakéhosi pseudootce -- ovšem bez pocitu jakékoli odpovědnosti vůči svým "groupies".(16.10.2008)

Nějak jsem čekal něco trochu jiného, .... jsem ale rád, že se ve filmu zmínili o tom, že pochází ze Slovenska, a taky je tam scénka kde se mluví slovensky. Ale zpět k filmu, ... trošku nuda, nebýt docela dobře zahraných rolí, tak dám méně. A dávám za tři, protože si to nehraje na něco, na co to nemá.(5.12.2007)

• - Snímek vznikl na základě výpovědí řady Warholových přátel. (Olík)

• - Sienna Miller byla do role Edie Sedgwickové obsazena dvakrát. Poprvé ji zamítli producenti, protože cítili, že pro film potřebují nějaké "větší jméno". Nakonec ale roli dostala díky publicitě svého rozchodu se snoubencem Judem Lawem. (HappySmile)

• - V Německu měl film premiéru 6. srpna, což je středa. Běžně jsou zde ale filmy v kinech promítány od čtvrtka. Tato výjimka měla být poctou Andymu Warholovi, který se narodil právě 6. srpna. (HappySmile)