It was amazing film.Great...nemám slov, jsem z toho naprosto ohromen, ne ve smyslu, že bych to mohl vidět pořád dokola, ale v tom, že je to opravdu jedinečné, otevřené, smutné a krásné zároveň. Sienna Miller je zde naprosto dokonalá, téměř každý mi dá asi za pravdu, že z této herečky se stává nová ikona amerického filmu....a dává to zde naprosto všem jasně najevo!!(10.9.2007)

Obrazově je ten film dost dobrý. Super střih. Jen jsem se nějak nedokázala donutit ho dokoukat do konce. I když jsem si kdysi četla ve Warholových denících - a jeho jednotlivé útržky myšlenek mi nebyly až tak cizí, jeho umění je mi dost vzdálené, ač je svébytné... Třeba si ten film dám později v lepší náladě a přijdu na to, že je skvělý. Z toho, co jsem viděla, na mě šla ale jen prázdnota, což nemusí být chybou filmařů... Zatím tedy jen tři hvězdičky...(18.3.2012)

Verdikt: Nekdo jako, ja, kdo toho a Andym Warholovi vlastne moc nevedel a stale nevi, ziskal po shlednuti tohohle retro-filmu vlastne jedinou vec a to poznatek, ze si budu dale vice vsimat, v jakych filmech se bude objevovat jedna herecka s hodne velkym talentem - Sienna Miller. P.S. Pripomelo mi to film Gia, ktery vlastne odstartoval karieru Mrs. Jolie...Sienna ma mozna naslapnuto jeste lepe...(13.6.2007)

• Fiftis

Dôvodov, prečo sa oplatí tejto snímke vyhnúť, je hneď niekoľko. Pre väčšinu divákov zrejme najviac zaváži fakt, že pred televízorom vládne počas 90 minút koncentrovaná nuda. Film je v podstate biografiou ženy, pohybujúcej sa v správnych kruhoch, ktorej Warhol sľúbil, že ju spraví slávnou. Podarilo sa mu to do bodky. Z Edie sa stala hviezda prakticky cez noc. Ďalším problémom je samotné stvárnenie Warhola. Guy Pearce sa prinajlepšom snaží napodobniť jeho look a vystupovanie, uveriteľnosť jeho prejavu sa však limitne blíži k nule, avšak nie kvôli jeho herectvu. Guy je dobrý herec. Ale vďaka mimoriadne odfláknutým dialógom vytvoril postavu namysleného egoistu bez akéhokoľvek šarmu, alebo náznaku charizmy. Za dva dni určite zabudnete, že ste vôbec tento film videli, čo je bohužiaľ jeho skoro jediné pozitívum.(5.3.2019)

Dobré! Extrémně dobré! (tolik odpověď na komentář civala) Skvělý pohled do 60. let, života Andyho Warhola a hlavně naprosto fantastické herecké výkony. Odzbrojující výkon Sienny Miller, která dokazuje, že není jen bývalá ozdoba Juda Lawa a velmi příjemný a hlavně přirozený Bob Dylan v podání Haydena.. Dávám 4 hvězdy.. Dal bych 3 ale tu čtvrtou sem si vzal od Civala..(19.11.2007)

• - Gavin Rossdale byl zvažován do role Gerarda Malanga. (HappySmile)

• - Sienna Miller byla do role Edie Sedgwickové obsazena dvakrát. Poprvé ji zamítli producenti, protože cítili, že pro film potřebují nějaké "větší jméno". Nakonec ale roli dostala díky publicitě svého rozchodu se snoubencem Judem Lawem. (HappySmile)

• - Bob Dylan hrozil producentům, že je zažaluje pro pomluvu, protože film jej údajně zobrazuje tak, jako by byl zodpovědný za Sedgwickovu smrt. Ve scénáři se tedy ani jednou neobjeví jeho jméno a postava, kterou hraje Hayden Christensen, je zde nazývána prostě muzikant. (HappySmile)