Útěk Eddieho Macona

• slovenský

Útek Eddieho Macona

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1983, 95 min

Zvláštní snímek o utíkajícím "zločinci", který chtěl jen dobře žít, mít svou vysněnou loď, zdravého syna a dobrého zaměstnavatele se slušným příjmem.(24.5.2009)

• tutkaha

Tohle byla fakt slabota a musím říct, že ani zapadající spartakova hvězda to nezachránila. Průhledné, předvídatelné situace, nedokonalé herecké výkony.(28.4.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,262,691Tržby Celosvetovo $-(19.3.2009)

No jak tady čtu ty komentáře, tak po jejich přečtení bych neměl moc dobrej dojem, co je však naprosto naopak. Film zachycuje člověka, který byl neprávem odsouzen, proto utíká pryč, při jeho útěku se nám dostávají informace o rodině, jeho zážitcích s nimi atd. Film je velmi dobře zpracovaný, pravda herecké výkony nejsou nic moc. Ale vidět mladého Johna Schneindera (znám ho ze seriálu Smallville) je dobré, až se divím, že na kontě nemá moc filmů.(22.1.2012)

Kirk Douglas ve vděčné roli pronásledovatele uprchlého vězně pozvedává jinak slabě obsazený film do nadprůměru.(24.5.2009)

• - Ve filmu hraje hudba od Johna Schneidera. (Jeffic)