Doodlebug

Krátkometrážní / Fantasy / Mysteriózní
Velká Británie, 1997, 3 min

Krátky 3 minútový film o chlapíkovi, ktorý sa topánkou pokúša zabiť svoju vlastnú zmenšeninu... (ethos)

BMAJTZ

Tenhle kraťas mě trochu zaráží, páč od onoho Nolana bych očekával určitě něco víc. Kraťas sice pointu má ale celkové provedení zdá se mi poněkud podivné a vlastně ani ničim zvláštní. Nolana jako režiséra mám hodně rád, ale jenom protože to natočil on nebudu tvrdit jak je tento minifilm super. Tohle prostě ne od krátkého filmu očekávám spád, provedení a hlavně chytlavý nápad, tenhle film nemá ani jedno. ()

Sdoom

Zajímavý nápad v nezáživném provedení. A ať hledám, jak hledám, tak žádnou úžasnou filosofickou myšlenku nevidím ani v pointě. ()

Arkanoid

Temná atmosféra, k tomu ťažká depresia muža, ktorý sa snaží zabiť... Človek je ten najlepší lovec a zároveň najjednoduchšia korisť. Už tu vidieť, aký dôraz dával Nolan na logiku. ()

Kelly2502

Uf...človek by si pomyslel,že je tažké zaujať 3 minútovým filmom,ktorý sa odohráva v jednej tmavej izbe ...no nie je....už od prvých sekúnd v kombinácia s ako inak skvele vybranou hudbou mi spôsobilo zovretie hrdla...surrealistický tak ako nás to učili v škole a zároveň najlepšia prvotina akú som kedy videl....Nolan už ako mlaďas dokazoval,že je to Boh v ľudskom tele :) ()

TheNine

Vynikající! VYNIKAJÍCÍ! Trošku psycho, naskočí husí kůže a vy pak jen hledáte něco většího, s větší dlaní... ()

borec999

Nápadité ,nepredvídateľné, absurdné a na konci mierne vtipné. Za 3 minúty toho Nolan vo svojom debute stihol dosť a zaujal. 75% ()

arexam

Základní otázka života, vesmíru a vůbec obsažená ve třech minutách. Ten kluk měl už tehdy v hlavě velký myšlenky. ()

wosho

Nejsem fanda moc krátkometrážních filmů, pokud v nich není stopa humoru. Nolan si svůj debut určitě dlouho rozmýšlel, plánoval a propracovával-po technické stránce věci je odveden velice profesionálně, zvláště po trikové stránce. A co se týká atmosféry, která je zde tak vychvalovaná, je vidět že Nolan má talent od přírody na budování tajmna. Nebýt však té skvělé pointy, tak by šlo o zajímavý kraťas, co hodně říká o schopnostech režiséra. Ale bez jeho dalších obřích úspěchů, by Doodlebug zapadl do zapomění. ()

Tydlidáš

Dobrý nápad. A na začátek kariéry to vůbec neni špatný. Na malém prostoru toho ten dnes už Vééélký pán udělal hodně..... zajímavej názor Matty ()

Stružák

Příjemné překvapení s atmosférou, která by se dala krájet a vhodným černobílým zpracováním… Kdo by věřil, že se člověk bude i u kraťasu od Nolana bát. :-) ()