Začít úplně jinak

Great New Wonderful, The

Komedie / Drama

USA, 2005, 87 min

Korálky, které ztratily svou nit, přesto tvoří kompozici ... jejich letu cik cak prostorem. Kdyby tu lidičky, o jaké zakopáváte, se svými bolístkami nebyli už tolikrát a plnokrevnější, ocenila bych štědřeji. Na druhé straně se nedá říct, že by film o povědomém, co tiše oddechuje pod slupkou, stál za starou bačkoru. Dopadne to ale asi tak, že některé okamžiky pravdy sice nezapadnou, vzpomenout si, kde že se to urodily, bude ale za čas problém - 3,5 *.(9.4.2009)

Hola Guys! =´) ..i přesto, že něco zmizelo, život jde dál - ale jak! Doopravdy záleží zase jenom na Vás, jak se necháte příčinami a následky ovlivnit a jak daleko zapůsobí na vaše vnímání světa, nebo alespoň toho malého kousku, který jste si vyhranili pro sebe - který je z jakéhosi důvodu TAK důležitý. Stejně záleží jenom na tom, aby člověk dýchal...těžce, lehce, rychle a v interakci s prostorem a lidmi v něm. - doopravdy nenápadný snímek, který mě ale od začátku držel na špičkách, jak jsem se snažila udržet rovnováhu - zatínat pěsti a záhy se smát...a to temné, co dýchá pod povrchem. "Jste v pořádku?" "Ztratil jsem se..."(13.10.2013)

Rozpočet $500,000Tržby USA $150,142Tržby Celosvetovo $172,055(7.6.2009)

Utahaná nuda o příbězích, co se udály po 11. září v Americe, konkrétně v New Yorku. Pro Američana možná citlivá hodinka a půl, pro mě unavená nuda, dost možná proto, že jsem to zas tolik neprožíval jako oni.(25.8.2009)