Od rezisera Dzes Hibbsa som videl len Ride clear of diablo a este tento western. A opat vyborne dielo, tuna nepravom podcenene. Uznavam westerny na temu -zlodej zastrelil serifa - tak na tomto sa da vystavat krasny a dlhotrvajuci pribeh. Matthau mi trochu vadil, nemam ho rad, Audie Murphy zase aspon na urovni : 76 %(18.9.2018)

• vitekpe

Neprilis vidana Gia, a milacek Joanna v beznem, upovidanem, temer sedesatkovem barevnem westernu. Me to nebavilo. K videni na YT.(26.4.2014)

Velmi, ale skutečně velmi sympatický western se sympatickými herci v hlavních rolích. Zvláště potěší Walter Matthau v úloze docela drsného ochránce zákona.(18.9.2007)

H.- Audie Murphy (Joe Maybe); Gia Scala (Tessa Milotte); Walter Matthau (soudce Kyle); Henry Silva (Sam Teeler); Eddie Little (Jimie)(13.6.2013)

TEELER IS INTERESTED IN THAT BANK, AND SO AM I. WHEN I LEARN HOW THIS TOWN WORKS, HE'LL RIDE IN WITH TEN MEN, AND DO WHAT YOU'D LIKE TO DO! YOU'RE STILL TALKING ABOUT THE BANK? Teda Tess.. ty rajdo. Košile a vázanky, pistole a odznaky! Kovbojské věci, chlapské věci. Jak jsem jednou psal, westerny s Audiem v 50' byly na mnohem lepší úrovni než ty v 60' a tenhle je toho dalším jasným úkazem. Přepadení banky, kde koně skáčou přes vozy jak na pardubickém Taxisu, soudce oděn ve svém rouchu s dvouhlavňovou brokovnicí a ginem místo krve, to jsou prostě orgie pro fanouška tohoto žánru. Líbilo se mi i celé to okolo fiktivní rodiny i s malým Jimmem a psem.(4.3.2017)