Rodinná komedie o malých fotbalistech toužících po úspěchu. Když ve městě Urbanii v Ohiu založí fotbalový tým Biskupa Warnera, oblíbený syn Kevin O'Shea je přirozeně jmenován jeho koučem. Ten okamžitě vybere do týmu Cowboys pouze nejnadanější hráče a ty méně atleticky obdarované ignoruje. Ti se ale vzbouří a seskupí se v jiném týmu - Malí Obři - koučovaném Dannym, který žije ve stínu svého obdivovanějšího bratra Kevina. Malí hrdinové se protápají a proklopýtají až do konečného zúčtování s Kevinovými Cowboys. V čele s jejich největší oporou - dívkou přezdívanou Zmrzka, mají přesně dva týdny, aby se z nemotorných balíků přeměnili na perfektní fotbalisty. S pomocí dalších lidí brzy příjdou na to, že nedostačující atletické vlastnosti se dají nahradit důvtipem a odhodláním. (HBO Europe)

Drozdo57

Jeden z mojich obľúbených filmov z detstva, ktorý je podľa mňa zábavný aj pre dospelých. Neviem, či je to nostalgia. Je kopa iných filmov, ktoré po rokoch jednoducho nemám rád. Tento medzi nich nepatrí. ()

Mangano

Nejsem si jistý, ale mám pocit, že jsem se jednou zasmál, takže asi good. Tohle je infantilní content pro opravdu hodně malé děti a pro diváka jako jsem já, tam není vůbec nic zajímavého ani vtipného. Tvůrci si s tím mohli dát tu práci a pamatovat taky na ostatní. ()