poster

Kontrakt

 • USA

  The Contract

 • Slovensko

  Kontrakt

 • Slovensko

  Vražedná divočina

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2006, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sirrgulo
  **

  Nakonec ani přítomnost Freemana a Cusacka nedokázala z tohoto filmu udělat nic extra. Zajímavá byla snad jen deštivá noc se slízáním hory. Pronásledovatelé jsou vskutku neuvěřitelní, bývalí vojáci a mají problém slézt pár šutrů. Nejsou schopní v noci přepadnout chatu s hlavními hrdiny, jednoduše nedokážou udělat nic co bych od vycvičených vojáků čekal. Pár zajímavých hlášek film nezachrání.(4.7.2009)

 • Lancer
  odpad!

  Film, kde každý zvoral, co jen mohl. A nepůsobí to jako legračně špatný film. Bere se to vážně a člověk jen zírá, proč tam hrají tihle herci. Kdyby snad měl někdo pochybnosti, tak i výběr písně do titulků byl totálně tragický. Místo písně, čistě filmová hudba, tedy spíše dramatické zvuky, když už by nás měl film ukolébávat k spánku? Holt jde o důkaz, že Morgan Freeman není zárukou kvality a že žádný herec nikdy nemůže být... BTW: Beresford dělal Řidiče slečny Daisy...snad proto Freeman přivolil točit s tímhle režisérem. Ach jo!(3.5.2009)

 • Wormboy
  **

  Nebyt ustrednej hereckej dvojice, islo by o nicim zaujimave becko, konciace priamo na DVD. Cusack a Freeman sa nijakym mimoriadnym sposobom nejdu pretrhnut a odvadzaju len svoj klasicky dobry standard. Kontrakt nepredstavuje ziadny povinny kusok, skor nieco na "vypinackove" odfuknutie, co zodpoveda aj tomu, ze po filmovom vikende som mal velky problem spomenut si, ze som vobec Kontrakt pozeral.2,5/5*(16.6.2008)

 • monolog
  odpad!

  Tak takový je film za pětadvacet milionů dollarů (a sám sebe se ptám, odkdy je 25 mio nízký rozpočet?). Zbytečný. Nejen že je to kopie všech starších podobných lesních honiček se zločinci místo psychopatů nebo tajemného zla, ono ani hvězdný obsazení nedokáže existenci tohoto filmu obhájit. Vlastně je to jen trochu líp natočená německá televizní břečka (to i ta Kobra 11 je často lepší). Herci ve svých rolích doslova excelují, větší hlupáky ze sebe udělat vážně nemohli. Jen idiot by přijal roli v tomhle filmu a to i kdyby mu nabízeli nevímjakou sumu (no, možná ne, přeci jen si rozdělili 25 melounů). Tenhle typ blbostí totiž reputaci dokáže pošramotit pořádně, vzpomeňme třeba na Lovce dinosaurů. Tady to není ani tak logicky mimo, jako spíš průměrný. V každým směru naprosto šedivý a nudný, předvídatelný a televizně levný (kromě opravdu krásné přírody). A konec dobrý, všechno dobré a srdceryvnost Freemanovy hrozby a zlepšení vztahu syna a otce a že si našli novou maminu, to vše tomu konci jen dodává na světabolu. Režisér ušel od Řidiče slečny Daisy dlouhou cestu, ale slovy jedné z postav tohoto filmu, bylo na ní příliš mnoho odboček a on se naneštěstí vždycky vydal tou špatnou. A divák se s výběrem tohoto filmu vydá po špatné cestě taky, nebo přinejmenším dost nudné.(9.5.2007)

 • sedm.1
  ***

  Velmi kvalitní herci v nijak objevném či zapamatováníhodném filmu.Hlavní postava v podání Johna Cusacka se hodně nevěrohodně přerodí z obyčejného chlápka ze sousedství na nepřemožitelného a všehoschopného hrdinu,navíc se i pak objeví několik málo uvěřitelných činů a rozhodnutí všech zbylých zúčastněných a v neposlední řadě i zbytečně rozvinutá linie kolem agentů z Washingtonu,to vše ubližuje jinak veskrze průměrnému krimi/thrilleru,kde se moc překvapení divák nedočká a když přece jen nějaký ten dějový zvrat nastane,je brzy spolehlivě zneškodněn pomalým,ubíjejícím tempem a nulovou atmosférou,o nějakém napětí pak už nelze mluvit vůbec.Zkrátka,Kontrakt je takovou malou šedou filmovou myškou,která neublíží,ale ani v žádném případě nenadchne.Hodně slabé 3.(4.7.2009)

 • - Ve scéně, kdy Major Frank Carden (Morgan Freeman) vyleze promáčený z řeky, je celý mokrý. Hned v dalším záběru je ale jeho sako zcela suché. (Pepinec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace