Kontrakt

Kontrakt

Vražedná divočina

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2006, 92 min

Celkom dobry film. Morgan Freeman na strane zaporaka ale zaroven aj rukojemnika Johna Cusacka. Väcsina filmu sa odohrava v lese na macku a na mys. Avsak viem si predstavit, ze mi film zostane na najblizsie roky len matne v pamäti, kedze tychto typov filmov je viac nez dost a tento nepriniesol nic prevratne, ale pochvalit musim vynikajucu sirokouhlu kameru.(14.3.2007)

• kolotroch

Neviem preco, ale mal som nejake nervozne nohy:-) na konci tohto filmu. Bolo to dost priehladne, miestami nudne a samozrejme s americkym podtonom obcianskej patroly :-D aj ked v trosku netypickej podobe. Proste taky sedy priemer vsadeny do nekonecnych severoamerickych lesov, nicim ma ten pribeh neuchvatil, skor trosku sklamal. Jedine ta priroda a jasne, ujo Freeman:-) bol v pohode, potesil sirokym spektrom vedomosti pravdivych dokonca aj v realnom zivote :-) takze asi len pre toto davam hornu hranicu dvoch hviezdiciek = 40%.(5.4.2008)

• xaver

Nájemní vrahové. Jaksi dost otravné téma. Amerika, země nájemních vrahů. Jak jinak. Ruce si tu podávají italská mafie, Japonská, čínská ruská a do toho spousta amerických pracháčů, kteří radši nechají zastřelit svojí manželku nebo manžela, než by se dělily o mejetek. Tyto snímky už jen tak pouštím kolem, zrychleně, aby neztratil úplně kontakt s dobou.(10.6.2012)

Ničím vyjímečný film,který snad stojí za to vidět jen protože v něm hraje skvělý Morgan Freeman.Jinak se jedná o stokrát ohrané téma já jsem chytil padoucha a potřebuju ho někam doručit a banda dalších psychopatů mě přitom honí po lese.Konec tušený asi od 7 minuty,ale zase tak hrozné to není.Pokud nemáte na práci nic jiného tak se to dá.50%(21.4.2007)

• Šmoula

Nevím, do čeho se to zase nechal zatáhnout Morgan Freeman, ale neudělal dobře. Tak trochu to bylo jako Walker Texas Ranger, přesně jako jeden díl… Nápady jako jít lesem, když jsou pronásledovaný smečkou zabijáku je strašně ohraný. Ještě aby dodali trochu napětí, tak muselo pršet a být bouřka…. To byla spíš komedie. Ani žádný herecký výkony nemůžu hodnotit, jelikož furt chodili akorát za sebou v lese jako nějaká školka, co jde na šišky. Jeden herec byl originální, to ten, co měl pořád na sobě sluchátka a poslouchal v lese vážnou hudbu. Jenže to bylo dost ubohý.(20.8.2007)