Třetí skoba pro Kocoura

Rodinný / Dobrodružný / Krimi

Československo, 1983, 78 min

Tento detsky film musi zujmout detskeho divaka i v dnesni dobe - nechybi mu hlavne napeti a nesklouzava do podbizeni se detem.(25.7.2002)

Takový filmy jsem jako malej miloval...sympatičtí herci, zajímavé prostředí horolezců a hlavně: detektivní zápletka, velmi povedená! Škoda, že se něco takového netočí i dnes...(24.9.2003)

• lekr

Další česká sračka. Tentokrát nepovedená detektivka balená jako dětský příběh. Herci jsou příšerní, scénář hrozně dětinský a námět vyloženě směšný. Příšerná amatérština.(5.1.2010)

Tuhle detektivku pro děti jsem kdysi zbožňovala, ale jak bych se na to dívala dnes, kolik soudruhování a moralizování v tom bylo, to už si vážně moc nepamatuju.(3.4.2009)

Milá nadlehčená detektivka ještě ze "staré dobré školy".!! :-)(10.10.2010)

• - Zámek Kotov je ve skutečnosti Státní zámek Vranov nad Dyjí ležící nad stejnojmennou obcí v okrese Znojmo, který je oblíbený nejen českými, ale i zahraničními filmaři. Objevil se již například ve filmové pohádce Nesmrtelná teta (1993) či americkém akčním snímku xXx (2002). (Zilin)

• - Ve filmu je zámek Vranov vidět z vlaku. Ve skutečnosti je však nejbližší železniční trať vzdálená přibližně 5,5 kilometru. (Bombovic)

• - Na původním filmovém plakátu je jméno představitele Kocoura (Kamil Koula) zkomoleno jako Kamil Korela. (navabaca)