Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

T-pack

South Park jako vyšitý. Stone a Parker jsou ve svém živlu a nápady jim rozhodně nechybí- v tomhle trojdíle je zjevná jejich schopnost vytvořit něco velkolepého. Všechny hlavní postavy se chovají naprosto tak, jak by měly. Nechybí i nějaký ten politický humor a po dlouhé době opravdové morální poselství (Luke Skywalker opravdu ovlivnil můj život víc, než mnozí opravdoví lidé)... a Mel Gibson fantasticky animovaný :D ()

Mihail123

Aj napriek tomu, že sa nejedná o normálny film, ale o spojené časti je to neskutočne zábavné. Parker a Stone si robia srandu zo všetkého, ale naozaj VŠETKĚHO - a na moje prekvapenie ono to funguje perfektne. Scéna s M. N. Shyamalanom, Mel Gibsonom a Michaelom Bayom je jednoznačne najlepšia z celého filmu (Oh, my nipples, it hurts when i twist them. Ou Yeah!) ()

demented

Tri southparkovské epizódy spojené do celovečeráku. Čo povedať? Kto na South Park nedá dopustiť, pre toho nie je o čom. A ostatní? Tí len budú aj naďalej nechápavo krútiť hlavou :) Stone a Parker by nedokázali podliezť nastavenú laťku kvality ani keby chceli. Takže zábava je zaručená. Brutálna satira, teraz navyše okorenená o citácie z nespočentého množstva filmov. Schválne, kto ich odhalí najviac? :) ()

Aven

Na peklo na zemi to nemá ani náhodou. I tak je ale Imaginationland povedený. Je tu spousta vtipů, které jsou sice debilní, ale fungují. Pro mě lepší 3 hvězdičky. ()

swe

Peklu na zemi nesahá ani po pás, navíc tady chybí výborné skoro-oscarové písničky, které zdobily první film. Imaginationland je součástí novějších sérií a proto se i zde projevuje jeden závažný nešvár - příliš častá parodizace popkulturních jevů. Doufám, že to autory přejde. ()

BetuSKA

Krásné, roztomilé, nápadité, Buttersovité, prostě skvělé.... :) /časem se snad dostanu k sepsání komentáře na trochu vyšší úrovni/ ()

sochy.zirafka

Geniální trilogie! Protože: Celý svět představivosti se sjednotil ve snaze překazit Cartmanovi jeho plán - nechat si olízat koule Kylem, pokud dokáže existenci leprikóna. The fuck.... ()

sskrblik

Imaginationland je pro mě zajímavější než-li série Coon ze 14. série. Celá řada parodií a postav ze všech možných filmů. Příběh docela drsný, ale na konci "pohádka" nedopadne špatně. ()

Yoda sama

V rukách práve držíte dôkaz o tom, ako sa dvojica tvorcov môže posunúť od farebného papiera a lepidla k monumentálnej paródii na cca 5 žánrov (fantasy, horror, komédia, politická dráma, psychologická odysea :)). Možno nie najlepšia trojica epizód, rozhodne však najepickejšia. ()

ganz

Pokud shlédnete v rámci 11. serie a nebudete hodnotit jako celovečerák, určitě se pobavíte. Každopádně většině dílů z jedenáctky to nesahá ani po paty. např-Lice Capades, Night of the living homeless, More crap a především Guitar Queer-o. Každopádně cartmanova linie byla luxusní(its not just victory for me but fow whole justice system...and my balls) a roznesení Bayie mě vážně dostalo( a musel jsem souhlasit(: ) ()

JoseBenes

Dokonce jsem v tom našel i filozofii, kdo by to byl čekal...a rada devíti byla mocná. Kurte Russele, čest tvé památce! ()

Philoun1

U South parku pod 5* nepůjdu jako vždy geniální. Dry balls:D, ani jsem vlastně nevěděl, že tato trilogie je brána jako film, myslel sem, že to jsou prostě jen tři díly seriálu, no nevadí zase o hodnocení navíc:) ()

Noctis

Imaginationland původně vznikl jako tři po sobě jdoucí díly seriálu, které byly poté spojeny dohromady, takže je zcestné hodnotit jej jako film. ()