poster

Zachraňte Willyho 3

 • USA

  Free Willy 3: The Rescue

 • Slovensko

  Zachráňte Willyho 3

Rodinný / Dobrodružný / Drama

USA, 1997, 86 min

 • Fiftis
  ****

  Mne sa to skutočne v detstve dosť páčilo. Nedovolím si tvrdiť že je to najlepší diel, ale vždy keď išiel v televízií, tak som sa potešil. Nebolo to vôbec tak zlé, existuje plno horších filmov a možno by po správnosti tento film mal mať takých 40% a som si istý, že mnohí čo hodnotili, tento film ani nevideli. A čím budú roky pribúdať a tento film starnúť, asi to bude s hodnoteniami horšie a horšie, pretože tento film mal byť hodnotený v deväťdesiatych rokoch, kedy naša generácia ešte takéto kúsky zbožňovala a požičiavala si ich na VHS vo videopožičovniach. Odporúčam si film pozrieť, ak ste už mali možnosť vidieť predošlé dva kúsky.(19.2.2015)

 • Sobis87
  *

  Hm…po přihlédnutí k oběma pokračováním si říkám, že by možná bylo lepší, kdyby se Willy v prvním díle nakonec o tu skálu rozmáznul, protože i když se jeho druhá záchrana ještě dala přežít, třetí „akce: kosatka“ je už ultimátním filmovým peklem. Dokonce i Michael Madsen od trojky utekl. 20%(24.2.2010)

 • whack
  ****

  Priznám sa, keby osud Keika neskončil tak ako skončil (po natáčaní sa na neho majitelia – celý štáb, vrátane tých filmových 'skalných ochranárov' vysral a Keiko mal byť pôvodne zabitý), hodnotil by som oveľa kritickejšie. Veď, využiť kosatku v zajatí, aby hrala zviera na úteku pred zlými veľrybármi, a po natáčaní ju hodiť pod ich nôž, to je poriadne pokrytectvo! Ako rodinný film s pozitívnou agitkou je to ale fajn.(31.3.2013)

 • sinp
  **

  Ale to snad ne, už po třetí. Tentokrát ve vykrádacím příběhu, jenž svou neoriginalitou doslova překvapuje. Navíc Richter hraje způsobem, kterým si dojde pro zlatou malinu. Kosatka nám už "bohužel" zemřela, takže se nemusíme obávat dalšího dílu. Jen doufám že v budoucnu nechytnou nějaký další ohrožený druh a mi nebudem muset zachraňovat něco jinačího, třeba žraloka...(15.7.2005)

 • peetriss
  *

  Proč se hollywoodští filmaři snaží vyždímat s každé aspoň trochu úspěšné látky více, než činí její potenciál? Trojka Willyho je extrémně zbytečné pokračování, a podle toho byla zaslouženě "odměněna" kasovním neúspěchem. Ale co víc - jedná se o film, kde totálně selhali scénáristé svým výpotkem s mnohými do očí bijícími nesmysly. Režisér Pillsbury je v té hlouposti ještě podpořil. Hvězdička za výborné kosatky a práci s nimi.(20.1.2014)

 • - Film se natáčel v Britannii Beach, v Howe Sound, v Squamishi a ve Vancouveru v Britské Kolumbii. (rafix)

 • - Scény na konci filmu z narození mláděte zahrnovaly skutečné záběry z narození kosatky jménem Kyosha v akváriu ve Vancouveru. Jejími rodičemi byli kosatky Bjossa a Finna. Finna měla také ohnutou hřbetní ploutev, což umožnilo tvůrcům použít ji jako Williho. (freelex)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace