Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký sci-fi příběh o dramatickém boji osamělého novináře proti návštěvníkům z budoucnosti, jejichž výnosné kšefty s katastrofami svým odhalením ohrozil. (oficiální text distributora)

Recenze (42)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Dost zajímavý námět, který jako vždycky byl zkažen televizí. Film je inspirovaný povídkou "Treatment" od John C. Wright. Jeho kniha Zlatý věk je prakticky dokonalý kus fantasy sci-fi žánrů. Příběh o cestovatelích do minulosti, kteří se dívají na největší katastrofy, má velký avšak nevyužitý potenciál pravděpodobně hlavně díky slaboučkému rozpočtu, který si nemohl dovolit žádné pořádné a monumentální scény, které by jinak film vyžadoval. Mohl z toho být pravdu moc dobrý film. Takto bohužel jen průměr, který však ve filmografii Casper Van Diena znamená něco jako zázrak. ()

liskam 

všechny recenze uživatele

Čas při sledování 11:08 když opomenu naivitu scénáře a přehrávání některých herců, začíná to zajímavě. Čas 33:48 je to zábava! Kdo by to byl řekl že béčkovej akčnák z roku 99 mi bude připadat jako komedie. Tak už jsem to dokoukal... tak pitomoučkej scénář a tolik filmových kiksů jsem už dlouho nezažil. Přesto jsem se opravdu bavil, hlavně díky tomu, že jsem si během filmu uvědomil, že koukám vlastně na parádně zvládnutou komedii. Někteří herci (policejní dvojka) to věděli od začátku, a bylo to dost znát. Jako komedie 5* jako Triller 1* takže dávám 3* a 50% ()

Reklama

Wysch 

všechny recenze uživatele

Ježiš, Katastrofy. Když nepočítám Prince Slunce, byly Katastrofy moje nejhranější VHSko. A byl mi šumák, že příběh je stupidní, triky jsou k uzoufání, že Casper spíš pobíhá než hraje... protože Catherine Bell byla v mý raný pubertě něco jako bohyně. A dneska, po deseti letech, si pořád můžu říct, že to byla a pořád je nehorázně pěkná kun... baba. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Dve dávno odpísané kvázi hviezdičky jediného projektu, Casper Van Dien (Vesmírna pechota) a Catherine Bellová (JAG) sa predstavujú vo filme, ktorý mohol byť geniálnym: keď straumatizovaný novinár píše článok „Najväčšie katastrofy 20. storočia“, na dobových fotkách je vždy zachytený jeden a ten istý muž. Paráda, čo? A výsledok? Veľmi, veľmi, VEĽMI béčkarský mix Terminátorov, Matrixov, Nezvratných osudov, Minority Report a 12. Opíc. A rola Martina Sheena je fakt maličká. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ale jo, na to, jaké téma si to vzalo - cestování v čase - je to do chvíle, než zjistíte pravdu o příběhu, docela dobré, místy celkem napínavé a skoro jsem si říkal, že by to mohl být docela dobrý díl nějakého seriálu, kde byste si ke dvěma hlavním postavám udělali i nějaký vztah. Jinak to ale nějak speciálně nevyniká. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Momenty, kdy policisté Baker (Lawrence Dane) a Stanton (James Allodi) přicházejí na stadion, se od sebe liší. V 67. minutě filmu se představuje pouze policista Baker, avšak když se scéna v 77. minutě opakuje, policista Baker představuje i svého kolegu. (Rebbit)

Reklama

Reklama