Domov pro smyšlené kamarády

• USA Foster's Home for Imaginary Friends

Série(6) / Epizody(76)

Místo, kde bydlí nejlepší přátelé, jaké si dokážete představit. Cenami ověnčený americký animovaný seriál z produkce Cartoon Networku. (Česká televize)

Recenze uživatele honajz2 k tomuto seriálu (28)

Land of the Flea (2005) (S03E09)

Fajn epizoda, která sice na plný počet není, ale i tak dokáže pobavit, rychle uteče a dívá se na ni dobře. 4* ()

One False Movie (2006) (S03E11)

Takže Modra pomohl Macovi s natáčením filmu do školy, jenže do toho přidal pár trapných zvukových efektů, udělal z něj naprostou chujovinu a ředitel školy, do které chodí Mac, v tom viděl umělecké dílo... Ten nápad je fakt dobrý, škoda jen, že se to nepovedlo dotáhnout k dokonalosti, potenciál tu byl. Slabší 4* ()

Setting a President (2006) (S03E12)

Dobrý nápad, k dokonalosti něco chybí, ale i tak to pobaví. 4* ()

Room with a Feud (2006) (S03E13)

Jedna z těch slabších epizod, která skoro ani nemá děj a i přes ten dobrý nápad je to jen uřvané a poněkud nudné. Bohužel. Sice ten závěr je skvělý, ale nezachraňuje všechno. Slabé 3* ()

The Big Picture (2006) (S04E02)

Vyloženě mysteriózní díl. A mě se popravdě celkem líbil a držel mě v napětí, takže trochu nadhodnotím a dám slabých 5* ()

Neighbor Pains (2006) (S04E04)

Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale nakonec se z toho vyklubala skvělá epizoda. A vyvrcholilo to přímo geniálně, navíc Modra tady skvěle zachránil situaci. 5* ()

Infernal Slumber (2006) (S04E05)

Silné 4*, ale své kouzlo a vtip to přece jenom mělo. ()

Good Wilt Hunting, Part 2 (2006) (S04E13)

Nejemotivnější epizoda z celého seriálu, asi. Aby taky ne, když je to dvojdíl a když je zde odhaleno, kdo stvořil Wilta a proč je vlastně mrzák... Jo, dostalo mě to napoprvé, dostalo mě to i na podruhé - a to už o něčem svědčí. Stejně je to ale divný, že mě seriál pro děti dojme víc, než kdejaký přeceňovaný doják... Jsem divnej, já vím. 5* ()